Pet’s Dream Paper pure 10 kg - Vysoce absorpční stelivo pro domácí mazlíčky z recyklovaných papírových vláken. Balení 10 kg. - Komfortní stelivo s vysokou absorpční schopností pro domácí mazlíčky. Podestýlka ve formě pelet z recyklovaných papírových vláken. Ekologické a kompostovatelné stelivo vhodné pro kočky, zakrslé králíky, morčata, křečky a další hlodavce. **Pet’s Dream Paper pure 10 kg ** *Bezprašná podestýlka. *Pelety z recyklovaného papíru, šetrné k životnímu prostředí. *Vysoká absorpce... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pet’s Dream Paper pure 10 kg - Vysoce absorpční stelivo pro domácí mazlíčky z recyklovaných papírových vláken. Balení 10 kg. - Komfortní stelivo s vysokou absorpční schopností pro domácí mazlíčky. Podestýlka ve formě pelet z recyklovaných papírových vláken. Ekologické a kompostovatelné stelivo vhodné pro kočky, zakrslé králíky, morčata, křečky a další hlodavce.

**Pet’s Dream Paper pure 10 kg **

*Bezprašná podestýlka.
*Pelety z recyklovaného papíru, šetrné k životnímu prostředí.
*Vysoká absorpce vlhkosti a pachu.
*Ekologické a biologicky odbouratelné, lze snadno kompostovat.
*Komfortní vytvoření zázemí pro Vaše mazlíčky.
*Pro kočky, terarijní zvířata, hlodavce.
*Účinně pohlcuje vlhkost a pachy, zpomaluje šíření nežádoucích bakterií.

Balení 10 kg.

Návod k použití: Pravidelně vyměňujte podestýlku, tak aby Vaše domácnost i klec mazlíčka byla stále hygienicky nezávadná. Použitou podestýlku vyhoďte na kompost, nebo do bioodpadu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JRS
Druh papírové
Množství 20 l
Značka Pet's Dream