PETZL GRIGRI+

98 %
(7 hodnocení)

Petzl - Grigri + Jistící brzda s asistovaným brzděním pro použití na stěnách i venku na skalách. Pro intenzivní používání ve všech kategoriích lezců: - Pohyby rukou jsou stejné jako u všech klasických jistících systémů: obě ruce na laně. Pád se zastavuje sevřením volného konce lana rukou. - Použití pro jednoduchá lana, průměr lana 8,5 - 11 mm, optimální chod u lan 8.9 - 10.5 mm. - Piktogramy založení lana vyznačeny na těle pomůcky (uvnitř i vně). - V místech průchodu lana jsou pláty z nerezové... Celý popis

Koupit za 2 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Petzl - Grigri +

Jistící brzda s asistovaným brzděním pro použití na stěnách i venku na skalách. Pro intenzivní používání ve všech kategoriích lezců:

- Pohyby rukou jsou stejné jako u všech klasických jistících systémů: obě ruce na laně. Pád se zastavuje sevřením volného konce lana rukou.

- Použití pro jednoduchá lana, průměr lana 8,5 - 11 mm, optimální chod u lan 8.9 - 10.5 mm.

- Piktogramy založení lana vyznačeny na těle pomůcky (uvnitř i vně).

- V místech průchodu lana jsou pláty z nerezové oceli pro vyšší odolnost a trvanlivost.

Výjimečné pohodlí při spouštění díky nové rukojeti a geometrii vačky, vhodné pro výuku:

- Bezpečnostní funkce na rukojeti: pokud jistič zatáhne za rukojeť příliš prudce, bezpečnostní funkce (anti-panik) zablokuje lano a zastaví spouštění.

- Přepínací funkce pro jištění prvolezce nebo top-rope, přepínáním tlačítka se mění tuhost pružiny vačky, při podávání lana prvolezci lano snadněji prokluzuje a neaktivuje vačku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Petzl
Hmotnost 200 g

Podobné produkty