Petzl GriGri

95 %
(26 hodnocení)

Jisticí prostředek GRIGRI2 s asistovanou brzdící schopností je konstruován pro usnadnění jistících manévrů. GRIGRI2 je stejně účinné jak při vyvádění cest, tak při lezení Top Rope. Je možné ho používat na všech jednoduchých dynamických lanech o průměru 8,9 až 11 mm dostupných na trhu (optimální pro lana 9,4 až 10,3 mm). GRIGRI2 má nový design, který umožní vynikající kontrolu při slanění. technika jištění je stejná jako u klasického jistícího prostředku: obě ruce drží lano. Pád se zachytí stiskem... Celý popis

Koupit za 2 017 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jisticí prostředek GRIGRI2 s asistovanou brzdící schopností je konstruován pro usnadnění jistících manévrů. GRIGRI2 je stejně účinné jak při vyvádění cest, tak při lezení Top Rope. Je možné ho používat na všech jednoduchých dynamických lanech o průměru 8,9 až 11 mm dostupných na trhu (optimální pro lana 9,4 až 10,3 mm). GRIGRI2 má nový design, který umožní vynikající kontrolu při slanění.

technika jištění je stejná jako u klasického jistícího prostředku: obě ruce drží lano. Pád se zachytí stiskem ruky na volném konci lana.
asistované brždění: při zachycení pádu jistič drží volný konec lana a vačka zablokuje lano, čímž se zvýší brzdící účinek a lano přestane prokluzovat.
Grigri2 má zdokonalenou konstrukci, která umožňuje vynikající kontrolu při spouštění nebo slaňování. Jedna ruka drží volný konec lana a druhá ruka páčkou kontroluje rychlost spouštění nebo slaňování.
Grigri2 je kompaktní a ultralehké, o 25% menší a 20% lehčí než staré Grigri.
Třecí plochy jsou vyrobeny z nerezové oceli a zaručí dlouhou životnost produktu.
Pro průměry lan 8,9 - 11 mm (ideální pro průměry 9,4 - 10,3 mm).
Varianty modrá, oranžová, šedá

Technické parametry

Průměr lana
8,9 - 11 mm

Hmotnost
185 g

Certifikace
CE EN 15151

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Petzl
Hmotnost 175 g

Podobné produkty