POC Fornix Spin 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Fornix je jedna z nejpopulárnějších přileb z porfolia POC posledních let, reagující na požadavky jezdců, kteří hledají velmi lehkou, výborně odvětranou přilbu s dostatkem bezpečnostních prvků. EPS jádro s velmi povedeným tvarem, regulovatelným systémem odvětrávání je doplněno o aramidovou pleteninu, která protkává vršek jádra a chrání při pádu. Aramid dovoluje energii při nárazu, aby se rozptýlila přes celou vnitřní aramidovou konstrukci. Fornix tak má mnohem lepší absorpci energie při nárazu. Helma... Celý popis

Koupit za 4 645 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Fornix je jedna z nejpopulárnějších přileb z porfolia POC posledních let, reagující na požadavky jezdců, kteří hledají velmi lehkou, výborně odvětranou přilbu s dostatkem bezpečnostních prvků.
EPS jádro s velmi povedeným tvarem, regulovatelným systémem odvětrávání je doplněno o aramidovou pleteninu, která protkává vršek jádra a chrání při pádu. Aramid dovoluje energii při nárazu, aby se rozptýlila přes celou vnitřní aramidovou konstrukci. Fornix tak má mnohem lepší absorpci energie při nárazu. Helma je dobře odvětraná. Díky systému nastavení velikosti lze POC Fornix velmi dobře přizpůsobit podle hlavy lyžaře a helma dobře a bezpečně sedí na hlavě.
Patentovaný systém ochrany mozku před působením rotačních sil vznikajících při pádu SPIN je založen na nůžkovém pohybu integrovaných vložek, které se mohou vůči sobě pohybovat všemi směry a přitom se překrývat, čímž redukují nebezpečné a ničivé rotační síly.

Technické detaily

- SPIN (Shearing Pad Inside) je patentovaný systém ochrany před působením rotačních sil s devastačním účinkem na mozek

- In-mold konstrukce s EPS jádrem

- aramidový “most” vyztužuje helmu a napomáhá absorpci nárazu

- nastavitelné odvětrání

- odvětrání na brýle

- pevný klip na brýle

- nastavení velikosti podle obvodu hlavy

- certifikace EN 1077-B, ASTM 2040

- váha 420g

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Poc
Určení unisex
Modelová řada 2020 / 2021