Poc Obex BC Mips 22/23

100 %
(2 hodnocení)

Lyžařská helma POC OBEX BC MIPS Hedvig Wessel Ed. stetind grey 22/23 Hedvig Wesel signature Tento design vznikl na počest norské freeridové lyžařky Hedvigi Wessel a byl inspirován národní norskou horou Stetind. Helma POC Obex MIPS se stane vaším společníkem jak při lyžování na sjezdovce, tak při celodenních freeride vyjížďkách. Helma byla vyvinuta pomocí pokročilého designu a za použití nejmodernějších materiálů pro ochranu proti nárazům. Konstrukce helmy je tvořená kombinací lehké in-mold konstrukce,... Celý popis

Koupit za 3 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařská helma POC OBEX BC MIPS Hedvig Wessel Ed. stetind grey 22/23
Hedvig Wesel signature

Tento design vznikl na počest norské freeridové lyžařky Hedvigi Wessel a byl inspirován národní norskou horou Stetind.

Helma POC Obex MIPS se stane vaším společníkem jak při lyžování na sjezdovce, tak při celodenních freeride vyjížďkách. Helma byla vyvinuta pomocí pokročilého designu a za použití nejmodernějších materiálů pro ochranu proti nárazům. Konstrukce helmy je tvořená kombinací lehké in-mold konstrukce, skořepiny ABS a výstelky z EPS pěny.

Součástí přilby je patentovaný systém ochrany mozku před působením rotačních sil vznikajících při pádu MIPS. Charakteristicky žlutá vrstva s nízkým třením MIPS® je umístěna v helmě pomocí speciálních pružných úchytů. Systém MIPS® je do helmy integrován velice pečlivě tak, aby nenarušoval její tvar, funkci, pohodlí ani odvětrání. Při nošení helmy si sice všimnete, že MIPS® je uvnitř, ale můžete si být jisti, že v případě možné nehody budete velice dobře chráněni. Při šikmém nárazu se helma pohybuje na vrstvě MIPS® s nízkým třením, a minimalizuje tak rotační sílu přenášenou do mozku.

Přesná a plně nastavitelná ventilace může být upravena podle individuálních potřeb a povětrnostních podmínek. Posuvné ventilační kryty umožňují uživateli otevírat nebo zavírat ventilaci helmy na základě vlastního pohodlí, zatímco integrované ventilační otvory na přední straně helmy umožňují proudění vzduchu přes brýle, což zabraňuje zamlžení a udržuje jasný výhled. Vnitřní systém nastavení velikosti umožňuje uživateli najít optimální nastavení, aniž by bylo nutné vyměňovat výstelky.

Design byl navržen pro bezproblémové přizpůsobení a kompatibilitu s POC brýlemi.
Technologie

- lehká in-mold konstrukce s měkkou výstelkou EPS
- nízká hmotnost
- skořepina ABS
- plně regulovatelná ventilace
- nastavitelná velikost
- integrované otvory pro odvod vlhkosti z brýlí
- pevná spona na lyžařské brýle
- MIPS patentovaný systém ochrany před působením rotačních sil
- kompatibilní s POD AID Communication Ear Pads
Technický popis

- Norma
CE EN 1077 CLASS B, ASTM F2040

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Poc
Určení unisex
Modelová řada 2022 / 2023