POC POCito Obex MIPS 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Velmi lehká dětská lyžařská helma POCito Obex Mips je určena pro nejmenší lyžaře ve věku od 3 let.Vyrábí se ve výrazných fluorescenčních barvách, aby děti byly na svahu snadno rozpoznatelné. Helma je vybavena reflektorem Recco, který umožňuje snadnější určení polohy dítěte v případě nouze. Dále je helma vybavena systémem Mips, který spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny. Technologie MIPS - Multi-Directional Impact Protection System   Technologie MIPS... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Velmi lehká dětská lyžařská helma POCito Obex Mips je určena pro nejmenší lyžaře ve věku od 3 let.Vyrábí se ve výrazných fluorescenčních barvách, aby děti byly na svahu snadno rozpoznatelné. Helma je vybavena reflektorem Recco, který umožňuje snadnější určení polohy dítěte v případě nouze. Dále je helma vybavena systémem Mips, který spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny.
Technologie MIPS - Multi-Directional Impact Protection System
 

Technologie MIPS spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny. Tenká třecí vrstva MIPS je umístěna mezi vnitřní polstrovanou částí a svrchní skořepinou helmy pomocí speciálně vyvinutých ohebných úchytů.
Hlavní přednosti a specifikace:

MIPS
EPS (Expanded Polypropylene) – materiál pohlcující nárazy, ze kterého je vyrobena pro vnitřní vrstva
Size Adjustment System – systém pro snadné nastavení velikosti
RECCO Reflektor - zařízení vydávající radarový signál, který lze využít k určení polohy v případě nouze. K fungování nevyžaduje žádnou energii ani se nijak neaktivuje. Pokud není poškozen, funguje neomezeně dlouhou dobu.
větrací otvory pro regulaci teploty
spona na připevnění lyžařských brýlí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Poc
Určení dětské
Modelová řada 2023 / 2024
Se štítem ne