POC POCito Obex MIPS 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Velmi lehká dětská lyžařská helma POCito Obex Mips je určena pro nejmenší lyžaře ve věku od 3 let. Vyrábí se ve výrazných fluorescenčních barvách, aby děti byly na svahu snadno rozpoznatelné. Helma je vybavena reflektorem Recco, který umožňuje snadnější určení polohy dítěte v případě nouze. Dále je helma vybavena systémem Mips, který spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny. Technologie MIPS - Multi-Directional Impact Protection System - Technologie... Celý popis

Koupit za 2 106 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Velmi lehká dětská lyžařská helma POCito Obex Mips je určena pro nejmenší lyžaře ve věku od 3 let.
Vyrábí se ve výrazných fluorescenčních barvách, aby děti byly na svahu snadno rozpoznatelné. Helma je vybavena reflektorem Recco, který umožňuje snadnější určení polohy dítěte v případě nouze. Dále je helma vybavena systémem Mips, který spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny.

Technologie MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

- Technologie MIPS spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny. Tenká třecí vrstva MIPS je umístěna mezi vnitřní polstrovanou částí a svrchní skořepinou helmy pomocí speciálně vyvinutých ohebných úchytů.
Hlavní přednosti a specifikace:

- MIPS
- EPS (Expanded Polypropylene) – materiál pohlcující nárazy, ze kterého je vyrobena pro vnitřní vrstva
- Size Adjustment System – systém pro snadné nastavení velikosti
- RECCO Reflektor - zařízení vydávající radarový signál, který lze využít k určení polohy v případě nouze. K fungování nevyžaduje žádnou energii ani se nijak neaktivuje. Pokud není poškozen, funguje neomezeně dlouhou dobu.
- větrací otvory pro regulaci teploty
- spona na připevnění lyžařských brýlí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Poc
Určení dětské
Modelová řada 2022 / 2023
Se štítem ne