POC Spine VPD 2.0 Jacket

100 %
(2 hodnocení)

POC Spine VPD 2.0 Jacket slim Velikost L Chránič, Popis : The VPD 2.0 Jacket offers great freedom of movement while protecting your back, chest, shoulders and elbows. The VPD2.0 system offers a high level of protection with extreme shock absorption as well as a unique capability to adapt its shape to your body. The stretch mesh fabric and the perforated protectors make the jacket well ventilated. The chest and back protectors are easily removable for washing. VPD Body Armor – Ochrana těla VPD –... Celý popis

Koupit za 8 940 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POC Spine VPD 2.0 Jacket slim Velikost L Chránič, Popis : The VPD 2.0 Jacket offers great freedom of movement while protecting your back, chest, shoulders and elbows. The VPD2.0 system offers a high level of protection with extreme shock absorption as well as a unique capability to adapt its shape to your body. The stretch mesh fabric and the perforated protectors make the jacket well ventilated. The chest and back protectors are easily removable for washing.

VPD Body Armor – Ochrana těla
VPD – (Visco-elastický polymer s vysokou hustotou) - mnoho chráničů zad je velmi lehkých, ale nemusí mít optimální vlastnosti pro tlumení nárazů. Některé mohou mít dobré výsledky v případě jednoho nárazu, ale na druhý dopad už se bude přenášet mnohem větší množství energie na uživatele a při třetím ještě větší množství a tak dále. VPD materiál si zachovává vysokou absorpční úroveň při vícenásobných dopadech a to je důležitá vlastnost, protože jsme přesvědčeni, že ochrana bude muset absorbovat řadu dopadů v průběhu jedné sezóny a během celého svého života. POC dělá vše, co může, aby zajistil nejvyšší úroveň ochrany, ale také, aby veškeré ochranné prostředky byly pohodlné. Každý prvek této ochrany by měl kopírovat tvar Vašeho těla, je pružný a dá vám naprostou svobodu pohybu. Další velkou výhodou POC Body Armor je vysoce účinný systém ventilační techniky.

TECHNICAL FEATURES
- 3D molded VPD 2.0 shoulder and elbow pads
- Elbow pads covered with a Kevlar reinforced 
stretch fabric
- 3-ply ultra-comformable VPD 2.0 chest protector
- Asymmetric zipper for optimal chest protection
- 3D molded VPD 2.0 back protector which 
outperforms the highest level of the motorcycle 
standard 1621-2

- Velikost: S, M, L
- CERTIFIED EN 1621-2 LEVEL 2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Poc
Určení unisex