Clear View neoriginální pouzdro na Huawei P20 lite - modré  Prosíme, abyste si před nákupem ověřili správnost modelu svého telefonu. Produkt a výřezy vždy odpovídají modelu uvedenému v názvu. Fotografie mohou být ilustrativní. Série krytů Clear View se inspirovala originálními pouzdry od Samsungu, na jejichž flipové (klopové) zrcadlové straně se promítá čas nebo upozornění na zmeškané hovory i tehdy, když telefon zrovna nepoužíváte. Na rozdíl od originálů je však naše pouzdro samo o sobě pasivní... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Clear View neoriginální pouzdro na Huawei P20 lite - modré

 Prosíme, abyste si před nákupem ověřili správnost modelu svého telefonu. Produkt a výřezy vždy odpovídají modelu uvedenému v názvu. Fotografie mohou být ilustrativní.

Série krytů Clear View se inspirovala originálními pouzdry od Samsungu, na jejichž flipové (klopové) zrcadlové straně se promítá čas nebo upozornění na zmeškané hovory i tehdy, když telefon zrovna nepoužíváte. Na rozdíl od originálů je však naše pouzdro samo o sobě pasivní a údaje na displeji pouze propouští.
 
Pouzdro je z přední strany poloprůhledné a lesknoucí se, což oceníte třeba i v případě, že se potřebujete rychle upravit. Telefon uchytíte do plastového rámu pouzdra a pro pohodlné sledování filmů můžete obal přeměnit také ve stojánek.
 
 Vlastnosti:
 

- Promítání displeje na zavřeném obalu

- Zrcadlový efekt

- Lze proměnit ve stojánek

- Přesné výřezy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beweare
Typ flipová (otvírací)
Barva modrá
Model telefonu Huawei P20 Lite

Podobné produkty