Flipové vyklápěcí pouzdro Fancy Book na mobilní telefon Huawei P30 Černé   Fancy Book flip pouzdro v knížkovém provedení je skvělý obal, skoro až elegantní obleček pro ochranu mobilního telefonu Huawei P30. Na první pohled flipový kryt typu kniha pro mobil Huawei P30 strhne svým skvělým zpracováním z umělé EKO kůže s lehce drsným povrchem, který neklouže v ruce.     Po otevření vyklápěcího pouzdra zůstanete ohromeni, jelikož spatříte na jedné straně přesně padnoucí silikonovou vaničku, do které... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Flipové vyklápěcí pouzdro Fancy Book na mobilní telefon Huawei P30 Černé
 
Fancy Book flip pouzdro v knížkovém provedení je skvělý obal, skoro až elegantní obleček pro ochranu mobilního telefonu Huawei P30.
Na první pohled flipový kryt typu kniha pro mobil Huawei P30 strhne svým skvělým zpracováním z umělé EKO kůže s lehce drsným povrchem, který neklouže v ruce.
 

 
Po otevření vyklápěcího pouzdra zůstanete ohromeni, jelikož spatříte na jedné straně přesně padnoucí silikonovou vaničku, do které se umisťuje samotný telefon Huawei P30 a na druhé straně naleznete dva praktické sloty na bankovy či platební karty, a tak může sloužit například i jako náhrada peněženky. A to se vyplatí.
 
Další obrovskou, ba i stěžijní výhodou vyklápěcího pouzdra Fancy Book je možnost přetvoření ve velice praktický stojánek, jenž umožní například sledování filmů, receptů Jirky B., zábavných skečů či oblíbených youtuberů bez nutnosti telefon Huawei P30 nikterak usilovně jinak podpírat.
 
Zapínání flipového obalu Fancy Book zajišťuje již přeska, která ukrývá magnet a ten jako silák, drží obal zavřený. V případě barevného provedení se jedná i o zajímavý detail.
Telefon bude v naprostém bezpečí, na to vsaďte krk.
 
Shrnutí na závěr
Vyklápěcí pouzdro Fancy Book doporučujeme všem, kteří chtějí mít svůj telefon maximálně chráněný, skoro nerozbitný a nevadí jim lehce zvětšené celkové rozměry telefonu Huawei P30 v pouzdře.
 
Plusy
+ skvělá ochrana telefonu díky flipové konstrukci - typ kniha
+ gumová vanička - telefon v ní dobře drží a oproti plastové nepraská
+ pouzdro lze proměnit ve stojánek
+ zavírání na magnet
+ slot na bankovky či platební i jiné karty
 
Mínusy
- flipová pouzdra obecně zvětší telefon, tudíž lze hůře nosit v užší kapse
 
Pro nekompromisní ochranu telefonu Huawei P30 doporučujeme navíc zakoupit i ochranné sklo na displej 
 
 
* obrázky produktu mohou být ilustrační, ale nebojte, flipový kryt Fancy Book pasuje vždy dle popisku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GAMACZ
Typ flipová (otvírací)
Materiál umělá kůže
Barva Černá

Podobné produkty