Temperované tvrzené sklo 9H pro Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s - Transparentní Prémiové sklo Temperované tvrzené sklo 9H pro najlepší ochranu displeje vašeho zařízení Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s. Ochranné sklo chráni rovnou část displeje a lepí se po celé ploše, díky tomu je přilnutí k displeji telefonu perfektní a kryje tak jenom rovnou část displeja, končí v místě, kde se displej začína ohýbat. Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone... Celý popis

Koupit za 58 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Temperované tvrzené sklo 9H pro Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s - Transparentní
Prémiové sklo Temperované tvrzené sklo 9H pro najlepší ochranu displeje vašeho zařízení Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s.

Ochranné sklo chráni rovnou část displeje a lepí se po celé ploše, díky tomu je přilnutí k displeji telefonu perfektní a kryje tak jenom rovnou část displeja, končí v místě, kde se displej začína ohýbat. Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s chrání 5x více nárazů než normální ochranné sklo.

Návod na nalepení skla
Aplikovat ochranné sklo je snadné. Displej co nejpečlivěji očistěte přiloženým hadříkem namočeným v alkoholu a po zaschnutí povrch vyleštěte přiloženým hadříkem z mikrovlákna. Než přiložíte sklo ujistěte se, že na displeji ani v okolí sluchátka nezůstaly žádné nečistoty, které by bránily dokonalému přilnutí skla, nebo jej mohly znehodnotit. Před přitlačením tvrzeného skla dbejte na to, aby sklo bylo na výšku i šířku perfektně vycentrováno, a od středu vytlačte vzduch do krajů.

Co znamená tvrdost 9H?
Tvrdost 9H označuje tvrdost samotného skla. Měří se pomocí Mohsovy stupnice, která je škálována číselnou řadou od 1 do 10. Tvrdost v hodnotě 1 znamená, že materiál je lehce poškrábatelný nehtem (tuto tvrdost přirovnávají k minerálu mastek). Do materiálu s tvrdostí v hodnotě 10 naopak nelze rýpat ani pilníkem (tuto tvrdost přirovnávají k diamantu). Tvrzená skla by podle této stupnice měla být tak tvrdá, jako minerál korund (úroveň 9), na jehož poškrábání byste museli vynaložit opravdu nadlidské úsilí. Díky tomu je sklo výborným bezpečnostním prvkem, který ochrání displej telefonu před většinou nárazů. Je až 3x tvrdší než klasické ochranné fólie, které dosahují hodnoty tvrdosti jen kolem 3-4H a jsou účinné maximálně proti poškrábání displeje.

Po instalaci skla nedochází ke zhoršení dotykových vlastností displeje ani ke zkreslení barevného podání displeje, perfektní optické vlastnosti zůstávají zachovány.

Specifikace:

100% zbrusu nové a vysoce kvalitní sklo
Ultra tenké
tvrdost 9H
100% průhlednost
vyrobeno přesně na míru daného telefonu
jednoduchá instalace bez vzduchových bublin
Chrání váš chytrý telefon před vodou, prachem, olejem a otisky prstů
99% UV ochrana: Snižuje únavu očí způsobenou obrazovkou LCD
vše potřebné k instalaci v balení
Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone 6Apple iPhone 6s
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Premium Tempered Glass
Tloušťka skla 0,30 mm
Značka telefonu iPhone

Podobné produkty