Sud SMOOTH slouží k zachycování dešťové vody na zahradě a připojuje se pomocí příslušenství k okapovému svodu. Jednoduchý tvar, barva a design sudů příjemně doladí okolí každého domu. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti slunečnímu záření, mrazu a povětrnosti. V horní části je otvor s víkem, po stranách si můžete vytvořit otvory pro připojení okapového svodu, kohoutku nebo hadice. Sud je také vhodné doplnit podstavcem BASECAN 2, díky kterému bude snazší manipulace při odebírání... Celý popis

Koupit za 658 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sud SMOOTH slouží k zachycování dešťové vody na zahradě a připojuje se pomocí příslušenství k okapovému svodu. Jednoduchý tvar, barva a design sudů příjemně doladí okolí každého domu.

Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti slunečnímu záření, mrazu a povětrnosti. V horní části je otvor s víkem, po stranách si můžete vytvořit otvory pro připojení okapového svodu, kohoutku nebo hadice. Sud je také vhodné doplnit podstavcem BASECAN 2, díky kterému bude snazší manipulace při odebírání vody ze sudu.

Sud je dodáván bez příslušenství, je potřeba k němu vždy dokoupit připojovací hadici k okapovému svodu, filtr dešťové vody, vypouštěcí kohoutek, případně další příslušenství k vypouštění vody nebo k propojení více sudů.

Zahradní sud SMOOTH - 160 l:

- délka: 60 cm,

- šířka: 60 cm,

- výška: 87,8 cm,

- objem: 160 l.

Zahradní sud SMOOTH - 200 l:

- délka: 60 cm,

- šířka: 60 cm,

- výška: 106,6 cm,

- objem: 200 l.

Zahradní sud SMOOTH - 210 l:

- délka: 75,3 cm,

- šířka: 75,3 cm,

- výška: 86,5 cm,

- objem: 210 l.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 200 l
Materiál plastové
Barva černé
Tvar kulaté