Prosperplast Sud na dešťovou vodu SMOOTH antracit 200lSud SMOOTH slouží k zachycování dešťové vody na zahradě a připojuje se pomocí příslušenství k okapovému svodu. Jednoduchý tvar, barva a design sudů příjemně doladí okolí každého domu. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti slunečnímu záření, mrazu a povětrnosti. V horní části je otvor s víkem, po stranách si můžete vytvořit otvory pro připojení okapového svodu, kohoutku nebo hadice. Sud je dodáván bez příslušenství, je... Celý popis

Koupit za 651 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prosperplast Sud na dešťovou vodu SMOOTH antracit 200lSud SMOOTH slouží k zachycování dešťové vody na zahradě a připojuje se pomocí příslušenství k okapovému svodu. Jednoduchý tvar, barva a design sudů příjemně doladí okolí každého domu.

Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti slunečnímu záření, mrazu a povětrnosti. V horní části je otvor s víkem, po stranách si můžete vytvořit otvory pro připojení okapového svodu, kohoutku nebo hadice.

Sud je dodáván bez příslušenství, je potřeba k němu vždy dokoupit připojovací hadici k okapovému svodu, filtr dešťové vody, vypouštěcí kohoutek, případně další příslušenství k vypouštění vody nebo k propojení více sudů.

délka: 60 cm,
šířka: 60 cm,
výška: 106,6 cm,
objem: 200 l.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Objem 200 l
Materiál plastové
Barva černé
Tvar oválné