PŘEPRAVNÍK ZVÍŘAT - BEZPEČNÝ PRO ZVÍŘATA - taška na psa/kočku/králík je doplněk vyrobený z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro zvířata. Navíc pohodlný design zajišťuje naprosté pohodlí při přepravě/přemisťování zvířete . - VELKÉ MNOŽSTVÍ VĚTRÁNÍ - přepravní taška má velké odvětrávání i shora, což umožňuje přepravovanému zvířeti volně dýchat. - VYZTUŽENÉ – taška je vyrobena z pevného materiálu, který má na bocích měkkou a stabilizační houbu a ve spodní části je navíc vyztužená . Zvíře... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

PŘEPRAVNÍK ZVÍŘAT

- BEZPEČNÝ PRO ZVÍŘATA - taška na psa/kočku/králík je doplněk vyrobený z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro zvířata. Navíc pohodlný design zajišťuje naprosté pohodlí při přepravě/přemisťování zvířete .

- VELKÉ MNOŽSTVÍ VĚTRÁNÍ - přepravní taška má velké odvětrávání i shora, což umožňuje přepravovanému zvířeti volně dýchat.

- VYZTUŽENÉ – taška je vyrobena z pevného materiálu, který má na bocích měkkou a stabilizační houbu a ve spodní části je navíc vyztužená . Zvíře během přepravy nepociťuje žádné nepohodlí.

- MÁ RUKOJEŤ A KROUŽKY PRO PŘIPEVNĚNÍ RAMENNÍHO POPRUHU – přepravní taška je vybavena speciálním pevným madlem, které zajišťuje snadné a pohodlné přenášení. Další výhodou tašky jsou 4 kolečka, na která lze připevnit ramenní popruh. Toto řešení zajistí pohodlné používání vaku a pohodlí pro vašeho mazlíčka!

- SPECIFIKACE – materiál: polyester + PVC + železo; odolný a snadno se čistí; dostatek větrání; vyztužené dno; zesílené boky; rukojeť k nošení v ruce; ramenní popruh; max. nosnost 8 kg; rozměry: 30/25/50 cm; hmotnost: 0,855 kg; hmotnost balíku: 1,118 kg.

SPECIFIKACE

- materiál: polyester + PVC + železo; bezpečné pro zvířata, odolné a snadno se čistí
- dostatek větrání
- vyztužené dno
- zesílené boky
- rukojeť pro nošení v ruce
- ramenní popruh
- maximální nosnost 8 kg
- rozměry: 30/25/50 cm
- hmotnost: 0,855 kg
- hmotnost balíku: 1,118 kg

ZAHRNUTA:

- Taška
- ramenní popruh
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purlov
Typ výrobku tašky

Podobné produkty