Výtečný prostředek na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím, a pro osoby s citlivou pokožkou. Dermatologicky testováno (zkouška kožní snášenlivosti provedena Státním zdravotním ústavem). Batole poskytuje silnou avšak k prádlu šetrnou čistící sílu a zároveň zachovává jemnost i elastičnost oděvů. Jedná se o ekologicky nezávadný výrobek bez fosfátů, barviv, bělidel a jiných dráždivých přísad. Tekutá forma gelu Qalt Batole Sensitive... Celý popis

Koupit za 345 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výtečný prostředek na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím, a pro osoby s citlivou pokožkou. Dermatologicky testováno (zkouška kožní snášenlivosti provedena Státním zdravotním ústavem).

Batole poskytuje silnou avšak k prádlu šetrnou čistící sílu a zároveň zachovává jemnost i elastičnost oděvů. Jedná se o ekologicky nezávadný výrobek bez fosfátů, barviv, bělidel a jiných dráždivých přísad. Tekutá forma gelu Qalt Batole Sensitive umožňuje, jak praní v pračce tak i ručně, je šetrné k textilním vláknům. Prací gel se velmi rychle rozpouští a proto je vhodný pro praní i při nižších teplotách.

Bioaktivní přísady zaručují vysokou prací účinnost a spolehlivé odstranění nečistot různé povahy (krev, pot, skvrny od nápojů, jídel, aj.). Složení Qalt Batole Sensitive prací gel: méně než 5%: parfém, konzervační látka (bronopol), enzym, neionický tenzid, mýdlo, 5% nebo více, avšak méně než 15%: anionický tenzid.

- Tento gel je na všechny materiály

- Součástí jsou složky, na odstraňování skvrn

- Vhodný i pro alergiky

- Prací gel Qalt neškodí citlivé pokožce

- Gel na barevné prádlo a bílé prádlo

- Vystačí až na 40 praní

- Objem: 4 l

- Vyroben v Česku

 

Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně  4 ks.

foto ilustrační
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Qalt
Značka Batole
Objem 4 l
Počet praní 40 PD
Na barevné prádlo ano
Na bílé prádlo ano
Vhodné pro alergiky ano