Vana BeHappy II Inovace designu oblíbeného konceptu pro nejmenší koupelny, která dále rozvíjí a zdokonaluje původní myšlenku. Vana BeHappy II s novými jednoduššími liniemi přirozeně zapadá do koupelny, využívá každý centimetr místa a poskytuje nečekané pohodlí. V ceně vany nejsou zahrnuty nožičky (podpora), krycí panely, panelkity a odtokový komplet. Viz. příslušenství TECHNICKÉ INFORMACE rozměry: 160 x 75 cm materiál: litý akrylát varianta vyztužení: LA - sklolaminát objem: 200 l provedení:... Celý popis

Koupit za 6 893 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vana BeHappy II
Inovace designu oblíbeného konceptu pro nejmenší koupelny, která dále rozvíjí a zdokonaluje původní myšlenku. Vana BeHappy II s novými jednoduššími liniemi přirozeně zapadá do koupelny, využívá každý centimetr místa a poskytuje nečekané pohodlí.

V ceně vany nejsou zahrnuty nožičky (podpora), krycí panely, panelkity a odtokový komplet. Viz. příslušenství

TECHNICKÉ INFORMACE

rozměry: 160 x 75 cm
materiál: litý akrylát
varianta vyztužení: LA - sklolaminát
objem: 200 l
provedení: pravá
doporučená vanová zástěna: VS3
doplňky: podpora, panel, panelkit, vanový odtokový komplet
záruka: 10 let

K vaně BeHappy II doporučujeme zakoupit vanový odtokový komplet s délkou 570 mm. Pokud doplníte vanovou zástěnou VS3, stane se z vany v případě potřeby prostorný sprchový kout. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme vanu BeHappy II kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy II (přímým nebo rohovým umyvadlem BeHappy II, skříňkami pod umyvadlo BeHappy II, zrcadlem BeHappy II), bateriemi a dalšími doplňky RAVAK.
ROZMĚRY

 
Asymetrické Vany
Koupání i sprchování v jednom
V případě, že se vám do koupelny nevejde současně sprchový kout i vana, vyberte si vanu asymetrickou. Získáte výhodně velkou koupací plochu v porovnání s místem, které vana zabere. Jedná se o vanu, která je určena do rohu koupelny, ale nemá stejnou délku a šířku, jako je to u van rohových. Tyto atypické vany tak stojí na půl cesty mezi rohovou a obdélníkovou vanou.

Překvapivě prostorné
Na celkové ploše vany ležíte vlastně našikmo, takže pro svou pohodu můžete využít větší délku, než je reálná délka, kterou atypická vana zabírá u stěny.

V rozmanitých tvarech
Asymetrické vany nabízejí mnoho variant tvarů, od tradičně známých až po horkou novinku českého designera Kryštofa Nosála, který z klasické vany pouhým pootočením o 10° vytvořil vanu asymetrickou se všemi jejími výhodami.

Originální
RAVAK dal asymetrickým vanám jejich jméno i správný tvar. Asymetrické vany RAVAK jsou prakticky domyšlené svým rozložením tvarů koupací a sprchovací části tak, aby odpovídaly skutečným potřebám zákazníků.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Materiál akrylátové
Typ vany asymetrické
Umístění pravé
Délka 160 cm
Hloubka 43.5 cm
Objem 200 l
Hmotnost 22.99 kg
Šířka 75 cm
Zobrazit více parametrů