Obdélníková vana Ravak Classic II Subtilní odlehčené lemy a větší sklon bočních stran dodávají vaně i při jejích rozměrech nezvykle velký vnitřní prostor. Koupání i sprchování usnadňuje bezpečné ploché dno a několik variant vanových zástěn nebo dveří. Minivana v délce pouhých 120 cm se vejde i do malé niky, kde s vanovými dveřmi umí nahradit i prostorný utěsněný sprchový kout. Ideální řešení pro malé koupelny. Vana Classic II je součástí koupelnového konceptu, který zahrnuje velké množství praktických... Celý popis

Koupit za 7 132 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obdélníková vana Ravak Classic II

Subtilní odlehčené lemy a větší sklon bočních stran dodávají vaně i při jejích rozměrech nezvykle velký vnitřní prostor. Koupání i sprchování usnadňuje bezpečné ploché dno a několik variant vanových zástěn nebo dveří. Minivana v délce pouhých 120 cm se vejde i do malé niky, kde s vanovými dveřmi umí nahradit i prostorný utěsněný sprchový kout. Ideální řešení pro malé koupelny. Vana Classic II je součástí koupelnového konceptu, který zahrnuje velké množství praktických součástí pro koupelnu i toaletu.

- rozměry: 150x70� cm

- materiál: litý akrylát

- varianta vyztužení: LA - sklolaminát

- objem: 195 l

- vanová zástěna: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3

- záruka: 10 let - Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem

Vanu lze doplnit vanovou zástěnou CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, případně vanové dveře AVDP3.

Jako doplňky lze dokoupit čelní panel, boční panel nebo vanový odtokový komplet.

Vana je vyztužena sklolaminátem (LA).

Na vanu nelze instalovat vanový odtokový komplet s napouštěním přepadem II.

� iroké dno vany, kterou doplníte o vanovou zástěnu, zaručí i bezpečné a komfortní sprchování bez rozstřikování vody v koupelně.

Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 10 let. Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak
Materiál akrylátové
Typ vany obdelníkové
Umístění k zabudování
Délka 150 cm
Hloubka 70 cm
Objem 195 l
Hmotnost 19.18 kg
Šířka 150 cm
Zobrazit více parametrů