Raweks BORYS B8

0 %
(0 hodnocení)

Kvalitní dětská obuv, splňující ortopedické požadavky. Regulace pomoci nártního pásku na suchý zip. Papučky jsou vybaveny vyjímatelnou měkkou a ohebnou koženou stélkou.  Podešev je optimálně flexibiní a neznačkující.    Výrobek je ze zemí EU !!! Vrchový materiál textilní, stélka vyndávací - kožená, podešev polyuretan   Náš TIP:  Dětem se potí nožky více než dospělým. Proto doporučujeme na konci týdne povytáhnout stélku a nechat přes víkend proschnout, tak bude zajištěna maximální hygiena, která... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní dětská obuv, splňující ortopedické požadavky. Regulace pomoci nártního pásku na suchý zip. Papučky jsou vybaveny vyjímatelnou měkkou a ohebnou koženou stélkou.  Podešev je optimálně flexibiní a neznačkující. 
 
Výrobek je ze zemí EU !!!
Vrchový materiál textilní, stélka vyndávací - kožená, podešev polyuretan
 
Náš TIP:  Dětem se potí nožky více než dospělým. Proto doporučujeme na konci týdne povytáhnout stélku a nechat přes víkend proschnout, tak bude zajištěna maximální hygiena, která u papuček s pevnou vnitřní stélkou není možná. V domácích podmínkách nechat proschnout dle potřeby.
 
Délka vnitřní stélky:
vel. 25       15,3 cm
vel. 26       16,2 cm
vel. 27       16,8 cm
vel. 28       17,4 cm
vel. 29      18,2 cm
vel. 30      19  cm
vel. 31      19,5 cm
vel. 32      20  cm
vel. 33      20,5 cm
vel. 34      21 cm
vel. 35      21,8 cm
Zobrazit více

Parametry

Značka Raweks
Barva zelená
Zapínání na suchý zip
Určení chlapecké