Pískování obrázků je hitem po celém světě, a to především z důvodu, že ať obrázek dělá dítě nebo dospělý, vždy se povede. Užijte si zábavu při tvoření hrdinů z Tlapkové Patroly. Tato činnost navíc rozvíjí dětskou fantazii a zručnost. Tvoření obrázků spočívá v odstraňování jednotlivých vyseknutých polí a vysypávání těchto polí různě barevným dekorativním pískem. Postupně tímto způsobem vzniká krásně barevný obrázek na zeď, dekorace do dětských pokojíčků nebo dárek pro někoho blízkého. Návod... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pískování obrázků je hitem po celém světě, a to především z důvodu, že ať obrázek dělá dítě nebo dospělý, vždy se povede.

Užijte si zábavu při tvoření hrdinů z Tlapkové Patroly. Tato činnost navíc rozvíjí dětskou fantazii a zručnost.

Tvoření obrázků spočívá v odstraňování jednotlivých vyseknutých polí a vysypávání těchto polí různě barevným dekorativním pískem.

Postupně tímto způsobem vzniká krásně barevný obrázek na zeď, dekorace do dětských pokojíčků nebo dárek pro někoho blízkého.

Návod k použití:

- Přiloženou speciální pinzetou sloupni jednotlivé části samolepícího papíru, nanes písek a přebytečný odstraň. Doporučujeme začít obrysy černým pískem. Barevný obrázek slouží jako předloha.

- Po vyplnění určenou barvou odstraň další část papíru pro další barvu.

- Dokončený obrázek můžeš umístit do přiloženého obalu.

Balení obsahuje: 2 obrázky k vypískování, speciální pinzetu, 15 tub s barevným pískem.

Věk: 3+

Rozměr obrázku: 16,5 x 23,5 cm

Rozměry: 17 x 25,5 x 2,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Red Castle
Druh sady
Určení pro kluky
Série Tlapková patrola