Relax Polar Visor RH30C

0 %
(0 hodnocení)

Helma Relax Polar Visor vyrobená technologií Inmold se zorníkem s kategorií filtru S2.   In-MoldShell. Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.   ActiveBoost. Aktivní ventilace: Plynule nastavitelný systém proudění s optimálně umístěnými ventilačními otvory doslova nasává okolní vzduch, který ochlazuje vnitřní prostor helmy. Reguluje výslednou teplotu a zajišťuje tak vysoký komfort v každé situaci. Díky této kombinaci jsou helmy velice vzdušné.   System I.A.T.... Celý popis

Koupit za 1 839 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Helma Relax Polar Visor vyrobená technologií Inmold se zorníkem s kategorií filtru S2.
 
In-MoldShell.
Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.

 
ActiveBoost.
Aktivní ventilace: Plynule nastavitelný systém proudění s optimálně umístěnými ventilačními otvory doslova nasává okolní vzduch, který ochlazuje vnitřní prostor helmy. Reguluje výslednou teplotu a zajišťuje tak vysoký komfort v každé situaci. Díky této kombinaci jsou helmy velice vzdušné.

 
System I.A.T.
Komlexní sytém vnitřní regulace teploty kombinující unikátní technologie - systém vnitřní cirkulace vzduchu I.T.C a systém aktivní ventilace AIRFLOW.

 

Regulace obvodu DualFix.
Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému DUAL FIX je docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost. Ovládání systému jednou rukou v zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.

 
EasyLock.
Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

 
SoftSense.
Tvarovaná antibakteriální podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hřejivý a příjemný pocit. Jemný flýs s úpravou Sensitive je velmi příjemý na dotek a tvoří izolační vrstvu chránící hlavu před prochladnutím.

 
CrossProtect.
Ochranná výztuha z tvrzeného polykarbonátu na vnitřní straně helmy zvyšuje odolnost přilby při bočním nárazu a chrání vnitřní jádro helmy před mechanickým poškozením.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Relax
Určení unisex
Modelová řada 2020 / 2021
Typ lyžařské přilby
Se štítem ano