Relax Stealth Rh24A1

90 %
(1 hodnocení)

Helma R2 Stealth s integrovaným štítem Vás ochrání na svahu nejmodernějšími technologiemi.   Plynulá regulace odvětrávání všech otvorů zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu. Panoramatický štít MultiVision vyrobený z nárazuvzdorného materiálu DuraMAX opatřeny úpravou AntiFOG bránící kondenzaci vodních par na povrchu zajistí vysokou úroveň komfortu i ve zhoršených klimatických podmínkách.   Moderní upínací systém štítu garantuje bezproblémové ovládání. Odlehčená konstrukce helmy In-Mold poskytuje nejvyšší... Celý popis

Koupit za 1 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Helma R2 Stealth s integrovaným štítem Vás ochrání na svahu nejmodernějšími technologiemi.
 
Plynulá regulace odvětrávání všech otvorů zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu. Panoramatický štít MultiVision vyrobený z nárazuvzdorného materiálu DuraMAX opatřeny úpravou AntiFOG bránící kondenzaci vodních par na povrchu zajistí vysokou úroveň komfortu i ve zhoršených klimatických podmínkách.
 
Moderní upínací systém štítu garantuje bezproblémové ovládání. Odlehčená konstrukce helmy In-Mold poskytuje nejvyšší stupeň ochrany i v nejnáročnějších podmínkách.
 
Helma je také určená pro jezdce, kteří neradi nosí lyžařské brýle a nebo lyžaře s dioptrickými brýlemi.

 

In-Mold Shell.
Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.
 

Active Boost.
Aktivní ventilace: Plynule nastavitelný systém proudění s optimálně umístěnými ventilačními otvory doslova nasává okolní vzduch, který ochlazuje vnitřní prostor helmy. Reguluje výslednou teplotu a zajišťuje tak vysoký komfort v každé situaci. Díky této kombinaci jsou helmy velice vzdušné.
 

System I.T.C.
Komplexní systém vnitřní regulace teploty kombinující unikátní technologie - systém vnitřní cirkulace vzduchu I.T.C a systém aktivní ventilace AirFLOW.
 

Certifikát.
Garantujeme prověřenou bezpečnost.
 

Dual FIX.
Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému Dual Fix je docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost. Ovládání systému jednou rukou v zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.
 

Easy Lock.
Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.
 

Soft Sense.
Tvarovaná antibakteriální podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hřejivý a příjemný pocit. Jemný flýs s úpravou Sensitive je velmi příjemý na dotek a tvoří izolační vrstvu chránící hlavu před prochladnutím.
 

Cross Protect.
Ochranná výztuha z tvrzeného polykarbonátu na vnitřní straně helmy zvyšuje odolnost přilby při bočním nárazu a chrání vnitřní jádro helmy před mechanickým poškozením.
 

Navrženo v České republice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Relax
Určení unisex
Modelová řada 2023 / 2024
Se štítem ano