Reparex pro ženy BOOS LABS 175 g Reparex proti šedivým vlasům je kosmetický přípravek, který vrací vlasům jejich původní barvu. Obnovená barva vlasů je totožná s původní barvou vlasů a na rozdíl od klasických barev je toho dosaženo zevnitř. Přechod je postupný a je velmi pravděpodobné, že si nikdo nevšimne, že Reparex používáte. Přírodní barva vlasů se postupně navrací během 7 až 14 dnů, avšak znatelný rozdíl je v mnoha případech pozorován během prvních 5 dnů od aplikace. Jak to funguje? Šedivění... Celý popis

Koupit za 509 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Reparex pro ženy BOOS LABS 175 g
Reparex proti šedivým vlasům je kosmetický přípravek, který vrací vlasům jejich původní barvu.
Obnovená barva vlasů je totožná s původní barvou vlasů a na rozdíl od klasických barev je toho dosaženo zevnitř. Přechod je postupný a je velmi pravděpodobné, že si nikdo nevšimne, že Reparex používáte.
Přírodní barva vlasů se postupně navrací během 7 až 14 dnů, avšak znatelný rozdíl je v mnoha případech pozorován během prvních 5 dnů od aplikace.

Jak to funguje?
Šedivění vlasů je přirozený proces stárnutí. Jak stárneme, vlasy šediví v důsledku nahromadění peroxidu vodíku ve vlasových folikulech, což způsobuje oxidační stres. Oxiduje totiž melanin, který následně způsobuje šedivění.
Abychom zamezili tomuto procesu, musíme odstranit nahromaděný kyslík z oxidovaného bezbarvého melaninu a zároveň zabránit stále probíhající oxidaci.
K tomu nám pomohou dvě základní složky REPAREXu. REPAREX odstraní kyslík z oxidovaného bezbarvého melaninu, který způsobuje šedivění vlasů, pomocí enzymu glukuronát reduktázy, který se váže s dusičnanem stříbrným.
Díky tomu se melanin zabarví do své původní barvy. Obnovená barva vlasů je totožná s původní barvou vlasů a na rozdíl od klasických barev ji RAPEX odstraňuje zevnitř.
Ovšem nedoporučujeme používat Reparex na barvené vlasy.
Obnovená barva vlasů, popřípadě brady nebo vousů po použití výrobku Reparex je totožná s původní barvou a na rozdíl od klasických barev je toho dosaženo zevnitř. Přechod je postupný a je velmi pravděpodobné, že si nikdo nevšimne, že Reparex používáte.
Zobrazit více

Parametry

Určení pro ženy
Objem 125 ml
Výrobce Boos-Trade