Charakteristika Plastikový model Revell 07399 – autobus VW T1 SAMBA BUS v měřítku 1:24 ke slepení. Stavebnice obsahuje 173 dílků, délka 181 mm, obtížnost 5. Informace o předloze: Počátky všech dnešních dodávek a transportérů sahají do panelových vozů používaných ve výrobním závodě Volkswagen ve Wolfsburgu pro interní přepravu koncem 40. let, které inspirovaly nizozemského dovozce Bena Pona k myšlence na dopravní vozidlo. Na konci 40. let vyvinul VW několik prototypů pro prostorné vozidlo vhodné... Celý popis

Koupit za 1 023 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Charakteristika

Plastikový model Revell 07399 – autobus VW T1 SAMBA BUS v měřítku 1:24 ke slepení. Stavebnice obsahuje 173 dílků, délka 181 mm, obtížnost 5.

Informace o předloze:

Počátky všech dnešních dodávek a transportérů sahají do panelových vozů používaných ve výrobním závodě Volkswagen ve Wolfsburgu pro interní přepravu koncem 40. let, které inspirovaly nizozemského dovozce Bena Pona k myšlence na dopravní vozidlo. Na konci 40. let vyvinul VW několik prototypů pro prostorné vozidlo vhodné pro dopravní účely. Protože žádný z původně požadovaných jmen nemohl být použit bez omezení, dostala nová třída vozidel název Transporter. Od 8. března 1950 se do sériové výroby dostala první generace transportéru. Vůz s typickou přední částí ve tvaru písmene V a děleným čelním sklem byl k dispozici v různých provedeních, včetně minibusu. Tato technologie byla založena na technologii modelu Volkswagen Type 1, tzv. Beetle, takže T1 měl vzduchem chlazený čtyřválcový motor boxer. Výkon spolehlivého zadního motoru se zdvihovým objemem 1,2 litru se zvýšil z 1961 na 34 koní. Luxusní verze minibusu, devítimístný speciální model, je dodnes známá jako autobus Samba a rozšiřuje nezaměnitelné automobilové kouzlo s oválnými střešními okny, velmi pohodlnými sedadly, sklopnou střechou a spoustou chromovaných dílů.
Díky všem pohyblivým dveřím umožňuje sada hluboký vhled do prostorného interiéru. V souladu s velkou poptávkou v USA lze postavit evropskou nebo americkou verzi.

Informace o modelu:

- Vícedílná karoserie

- Detailní vybavení interiéru s palubní deskou a lavicovými sedadly

- Všechny dveře jsou otevíratelné, a to včetně zadních dveří

- Řiditelná přední náprava

- Podle přání může být střecha postavena v zatažené nebo otevřené pozici

- Reprodukce motoru

- Pohyblivá kola

- Evropská i americká verze nárazníků

- Chromované poklice, kliky dveří, stěrače a přední znak

- Autentické potisky s ozdobnými pruhy a různými mezinárodními poznávacími značkami (D, NL, F, GB a USA)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Revell
Druh osobní vozy
Věk od 12 let
Měřítko 1 : 24
Značka vozu Volkswagen
Plastikové ano
Materiál plastové