Richter Czech RS17.K

94 %
(17 hodnocení)

Kompaktní bezpečnostní sejf s uzamykáním na klíč - Ochrana pro menší cennosti Představujeme Vám sejf menších rozměrů od společnosti Richter Czech, který zajišťuje spolehlivé zabezpečení vašich důležitých cenností. Tento kompaktní sejf je ideální volbou pro ochranu menší hotovosti, dokumentů nebo osobních předmětů, které si zaslouží bezpečí. Hlavní Charakteristiky: - Kompaktnost: S menšími rozměry je tento sejf ideální pro ty, kteří hledají praktickou ochranu pro své menší cennosti. Jeho kompaktní... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kompaktní bezpečnostní sejf s uzamykáním na klíč - Ochrana pro menší cennosti

Představujeme Vám sejf menších rozměrů od společnosti Richter Czech, který zajišťuje spolehlivé zabezpečení vašich důležitých cenností. Tento kompaktní sejf je ideální volbou pro ochranu menší hotovosti, dokumentů nebo osobních předmětů, které si zaslouží bezpečí.

Hlavní Charakteristiky:

-

Kompaktnost: S menšími rozměry je tento sejf ideální pro ty, kteří hledají praktickou ochranu pro své menší cennosti. Jeho kompaktní design se skvěle hodí do různých prostor.

-

Zabezpečení: I přes své menší rozměry nabízí tento sejf spolehlivou ochranu. Dveře s tloušťkou 3 mm a plášť s tloušťkou 1 mm poskytují základní, avšak účinné zabezpečení.

-

Snadná instalace: Možnost ukotvení do zdi nebo podlahy zajišťuje, že váš sejf bude pevně a bezpečně uchycen tam, kde si to přejete.

-

Baleno se vším potřebným: Balení obsahuje vše, co potřebujete pro montáž a používání sejfu. To zahrnuje ocelové hmoždinky, vnitřní plstě pro ochranu obsahu, šrouby a 2 klíče pro zamykání.

-

Konstrukce: Vyrobený z kvalitní oceli, tento sejf nabízí dlouhotrvající odolnost a spolehlivost.

Tento sejf menších rozměrů je vybaven vším potřebným pro spolehlivou ochranu vašich cenností. Jeho kompaktní design se snadno vejde do různých prostor, zatímco kvalitní materiály zajišťují bezpečí, které si vaše cennosti zaslouží. S dodávanými trezorovými klíči a jednoduchým designem je tento sejf skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivost v menších rozměrech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Richter
Hmotnost 3 kg
Typ zámku klíčový
Vnější výška 17 cm
Vnější šířka 23 cm
Vnější hloubka 17 cm
Vnitřní výška 16.8 cm
Vnitřní šířka 22.8 cm
Vnitřní hloubka 11 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty