Robotický vysavač s mopem Pokročilá technologie čištění rohů - vysouvací boční kartáček + mop Vylepšená dokovací stanice RockDock Ultra Reactive AI 2.0 k pokročilému rozpoznávání překážek Vestavěný inteligentní hlasový asistent Zbrusu nový systém vysouvacího ramene bočního kartáčku Dvojice kmitajících mopů VibraRise 3.0 - nabízí až 4000 kmitů/minutu Dechberoucí sací systém s výkonem až 10 000 Pa Automatické dávkování čisticího prostředku Ovladatelný přes telefon - aplikace v anglickém jazyce... Celý popis

Koupit za 37 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Robotický vysavač s mopem
Pokročilá technologie čištění rohů - vysouvací boční kartáček + mop
Vylepšená dokovací stanice RockDock Ultra
Reactive AI 2.0 k pokročilému rozpoznávání překážek
Vestavěný inteligentní hlasový asistent
Zbrusu nový systém vysouvacího ramene bočního kartáčku
Dvojice kmitajících mopů VibraRise 3.0 - nabízí až 4000 kmitů/minutu
Dechberoucí sací systém s výkonem až 10 000 Pa
Automatické dávkování čisticího prostředku
Ovladatelný přes telefon - aplikace v anglickém jazyce
Rozpoznání koberců s nadzvednutím mopu
Automatické usušení mopu
Dětský zámek proti spuštění vysavače
Uložení více map, Automatické navrhnutí No-Go zón
Možnost nastavení úklidových zón a pojmenování místností
Horkovzdušné sušení mopu a dokovací stanice
Automatické doplňování vody a vyprazdňování nádrže

.box1 {
display: flex;
flex-wrap: wrap;
justify-content: space-between;
}

.box1 .item {
width: 100%;
margin-bottom: 20px;
padding: 20px;
border-radius: 10px;
box-shadow: 0 0 10px rgba(0,0,0,0.1);
background: #fff;
}

.box1 .item h2 {
text-align: left;
margin-bottom: 20px;
}

.box1 .item-content {
display: flex;
align-items: center;
}

.box1 .item img {
width: 40%;
border-radius: 10px;
margin-right: 20px;
}

.box1 .item:nth-child(even) .item-content {
flex-direction: row-reverse;
}

.box1 .item:nth-child(even) img {
margin-right: 0;
margin-left: 20px;
}

.box1 .item .text {
flex: 1;
text-align: left;
}

@media screen and (max-width: 768px) {
.box1 .item-content {
flex-direction: column;
align-items: flex-start;
}

.box1 .item img {
width: 100%;
margin-right: 0;
margin-bottom: 20px;
}

.box1 .item:nth-child(even) .item-content {
flex-direction: column;
}

.box1 .item:nth-child(even) img {
margin-left: 0;
margin-bottom: 20px;
}
}

Představení robotického vysavače Roborock S8 MaxV Ultra

Roborock S8 MaxV Ultra je robotický vysavač, který si poradí s úklidem opravdu rozlehlých a zároveň členitých domácností. Vysouvací boční kartáček a mop se dostanou i do těch nejhůře přístupných míst, zatímco sací výkon až 10 000 Pa zvládne i ty nejodolnější nečistoty. Chytré senzory a kamery s technologií Reactive AI 2.0 zajistí, že vysavač nespadne ze schodů a vyhne se překážkám. Dokovací stanice RockDock Ultra se postará o údržbu vysavače - automaticky vyprázdní nádobu na prach, doplní vodu anebo např. usuší mop. S možností mapování, nastavení zón úklidu a ovládání přes aplikaci si Roborock S8 MaxV Ultra určitě zamilujete.

Precizní čištění od rohu k rohu

S unikátním systémem FlexiArm a bočním kartáčkem se Roborock S8 MaxV Ultra dostane i do těch nejhůře přístupných míst. Kombinace vysouvacího ramene s rotujícím postranním mopem zajistí důkladné vyčištění rohů a prostoru pod nábytkem s působivou přesností méně než 1,68 mm. Postranní mop se navíc otáčí rychlostí až 185 otáček za minutu, takže si poradí i s odolnými nečistotami.

Síla dvojnásobného čištění

Roborock S8 MaxV Ultra je vybaven duálním kartáčovým systémem DuoRoller Riser, který zaručuje vysokou efektivitu vysávání na všech typech podlah. Skryté škrabky minimalizují namotávání nečistot na kartáče a extrémní sací výkon 10 000 Pa si poradí i s těmi nejodolnějšími nečistotami. Na kobercích zajistí špičkové výsledky díky systému Roborock Carpet Boost+, který zvyšuje sací výkon při detekci koberce. Míra zachycení vlasů a chlupů dosahuje působivých 99,5 %.

Dokonalé mopování se sonickým systémem VibraRise 3.0

Vylepšený sonický mopovací systém VibraRise 3.0 přináší dechberoucí úroveň mopování. Dva vibrační moduly zajistí odstranění prachu, špíny i zaschlých skvrn díky vysokofrekvenčnímu drhnutí 4000 kmitů za minutu. Při čištění koberců se mop automaticky zvedne až 20 mm nad povrch, aby nedocházelo k provlhčení koberců. Zvedací konstrukce kartáčů a mopu se inteligentně přizpůsobuje režimu úklidu pro maximální efektivitu vysávání.

Pohodlí s vylepšenou dokovací stanicí RockDock Ultra

Pokročilá stanice RockDock Ultra přináší maximální automatizaci a pohodlí. S 3litrovou nádrží na čistou vodu, 2,5litrovou nádrží na špinavou vodu a 2,5litrovým sáčkem na prach umožňuje až 300 m² vysávání a 250 m² mopování na jedno naplnění. Automatické doplňování vody, vyprazdňování nádrže a systém sběru prachu zajišťují až 7 týdnů bezúdržbového provozu. Horkovzdušné sušení pak eliminuje růst bakterií a plísní.

Chytrá navigace a detekce překážek s Reactive AI 2.0

Roborock S8 MaxV Ultra je vybaven pokročilou Reactive AI 2.0 technologií pro bezkonkurenční navigaci a rozpoznávání překážek. Díky RGB kameře, 3D strukturovanému světlu a duálním procesorům detekuje a rozpoznává až 73 typů objektů v reálném čase. Dokáže se tak vyhýbat křehkým předmětům, obuvi, kabelům, domácím mazlíčkům i exkrementům. Laserová LiDAR navigace zvládne zmapovat místnosti s plochou až 300 m² a integrovaný hlasový asistent reaguje na celou řadu příkazů.

Ochrana podlah s automatickým zvedáním mopu

S robotickým vysavačem Roborock S8 MaxV Ultra se nemusíte obávat o své choulostivé povrchy. Při detekci koberce nebo rohožky automaticky nadzvedne mopovací nástavec až o 20 mm, aby nedošlo k provlhčení. Zároveň na kobercích zvýší sací výkon pro důkladné čištění. Po opuštění koberce se modul s mopem opět sklopí a pokračuje ve vytírání tvrdých podlah. Přesná detekce povrchů a 3D skenování prostoru navíc zajistí, že vysavač nespadne ze schodů nebo vyvýšených míst.Roborock S8 MaxV Ultra zkrátka představuje špičku mezi robotickými vysavači a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný a efektivní úklid domácnosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Roborock
Barva černá
Hmotnost 18.3 kg

Podobné produkty