SPECIFIKACE Hmotnost: 630 gr / 1/2 pár 196 cm Vykrojení:  41/44/44 Konstrukce: Activ' Cap & Extended edge Jádro: LDC Premium Úprava skluznice: K7000 / SKIN SPORT Plate: IFP TECHNOLOGIE LDC CORE Exkluzivní konstrukce jádra PREMIUM LOW DENSITY kombinuje lehké dřevěné jádro se vzduchovými kanálky a bazaltovými vlákny na vyztužení. R-SKIN TECH Skluznice R-SKIN nevyžaduje přípravu voskem a je určena pro použití mohérových pásu. Je zárukou spolehlivého odrazu i skluzu bez nutnosti předchozí přípravy... Celý popis

Koupit za 4 614 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SPECIFIKACE

Hmotnost:
630 gr / 1/2 pár 196 cm

Vykrojení: 
41/44/44

Konstrukce:
Activ' Cap & Extended edge

Jádro:
LDC Premium

Úprava skluznice:
K7000 / SKIN SPORT

Plate:
IFP

TECHNOLOGIE

LDC CORE
Exkluzivní konstrukce jádra PREMIUM LOW DENSITY kombinuje lehké dřevěné jádro se vzduchovými kanálky a bazaltovými vlákny na vyztužení.

R-SKIN TECH
Skluznice R-SKIN nevyžaduje přípravu voskem a je určena pro použití mohérových pásu. Je zárukou spolehlivého odrazu i skluzu bez nutnosti předchozí přípravy lyže.

ACTIVE CAP
Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Rossignol
Skluznice LDC Premium
Určení unisex
S vázáním ano