Běžecké lyže Rossignol Delta Sport Skating s konstrukcí inspirovanou závody. Technologie Activ Cap nabízí vyváženou kombinaci torzní tuhosti a pružného ohybu. Inovovaný tvar a lehké voštinové jádro, vyztužené karbonovými vlákny, zaručují snadnou ovladatelnost a nízkou hmotnost lyží. * jádro LDC CORE - exkluzivní jádro značky Rossignol. V dřevěném jádru jsou vzduchové kanálky, díky nimž poskytují rovnováha mezi pevností, energií a hmotností. * ACTIV CAP - poskytuje zvýšenou směrovou a torzní stabilitu,... Celý popis

Koupit za 6 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Běžecké lyže Rossignol Delta Sport Skating s konstrukcí inspirovanou závody. Technologie Activ Cap nabízí vyváženou kombinaci torzní tuhosti a pružného ohybu. Inovovaný tvar a lehké voštinové jádro, vyztužené karbonovými vlákny, zaručují snadnou ovladatelnost a nízkou hmotnost lyží.

* jádro LDC CORE - exkluzivní jádro značky Rossignol. V dřevěném jádru jsou vzduchové kanálky, díky nimž poskytují rovnováha mezi pevností, energií a hmotností.

* ACTIV CAP - poskytuje zvýšenou směrovou a torzní stabilitu, zatímco podélná pružnost umožňuje dobrý skluz i na nerovném terénu. Vystouplá hrana rozšiřuje platformu, čímž zvyšuje stabilitu a kontrolu ovládání.

Dodáváme spolu s vázáním Rossignol Race Skate, které je kompatibilní s podrážkami běžkařských bot NNN a Prolink®. Poskytuje vysoký level výkonu pro sportovní nebo rekreační běžkaře v bruslařských disciplínách. Jednoduchý posun vázání bez nářadí umožňuje nastavit těžiště podle sněhových podmínek a systém Step-In nabízí snadné zapnutí/vypnutí.

* Turnamic® Nordic system
* skluznice K7000
* vyrojení: 40/44/43/43 mm

Parametry
* délka 192 cm - doporučená hmotnost běžkaře 70-90 kg
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží na bruslení
Typ lyžaře rekreační
Výrobce Rossignol
Určení unisex
S vázáním ano