Rottner GUNBOX

92 %
(5 hodnocení)

Box pro uložení zbraně a střeliva GunBox Schránka na krátké zbraně je zhotovena z kvalitní oceli. Držák je z poniklovaného materiálu. Cylindrický zámek se dvěma klíči. Uvnitř další uzamykatelná schránka na náboje. Zelený ocelový box na krátkou zbraň a munici je vhodný pro uzamčení a případné přenášení díky zapuštěné pozinkované rukojeti. Vnitřek je vystlán měkkou pěnovou vložkou, aby nedošlo k poškození zbraně během přenosu. Malá, samostatně uzamykatelná kazeta uvnitř boxu je ideální na uschování... Celý popis

Koupit za 918 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Box pro uložení zbraně a střeliva GunBox

Schránka na krátké zbraně je zhotovena z kvalitní oceli. Držák je z poniklovaného materiálu. Cylindrický zámek se dvěma klíči. Uvnitř další uzamykatelná schránka na náboje.

Zelený ocelový box na krátkou zbraň a munici je vhodný pro uzamčení a případné přenášení díky zapuštěné pozinkované rukojeti. Vnitřek je vystlán měkkou pěnovou vložkou, aby nedošlo k poškození zbraně během přenosu. Malá, samostatně uzamykatelná kazeta uvnitř boxu je ideální na uschování munice. Vaše zbraň i munice tak budou uskladněny pěkně pohromadě a přístup k nim budete mít jen vy.

Pro tuto schránku na zbraně je stanoveno, že při přechovávání krátkých zbraní do počtu 2 ks nebo do 500 ks nábojů plati prohlášení o shodě.

Specifikace:

materiál: ocel
barva: zelená 
zamykání schránky na klíč
vnější rozměr: 240x300x90
vnitřní rozměr: 95x125x60
hmotnost: 2,1 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rottner
Třída bez bezpečnostní třídy
Hmotnost 2 kg
Typ zámku klíčový
Vnější výška 90 mm
Vnější šířka 300 mm
Vnější hloubka 240 mm
Vnitřní výška 60 mm
Vnitřní šířka 125 mm
Vnitřní hloubka 95 mm
Zobrazit více parametrů