Rottner Montana 5

89 %
(13 hodnocení)

Rottner Montana 5 Rottner je rakouský výrobce špičkových bezpečnostních řešení, který je na trhu již více než 50 let. Společnost Rottner má široké portfolio výrobků, jako jsou trezory, sejfy, skříně na zbraně a poštovní schránky. Výrobky Rottner jsou navrženy s využitím inovativních technologií a moderních materiálů, které zajišťují maximální bezpečnost všech vašich cenností. Kvalitní a bezpečné skříně a trezory na dlouhé zbraně mají dostatek místa pro uskladnění nejen dlouhých zbraní ale i munice.... Celý popis

Koupit za 9 275 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rottner Montana 5

Rottner je rakouský výrobce špičkových bezpečnostních řešení, který je na trhu již více než 50 let. Společnost Rottner má široké portfolio výrobků, jako jsou trezory, sejfy, skříně na zbraně a poštovní schránky. Výrobky Rottner jsou navrženy s využitím inovativních technologií a moderních materiálů, které zajišťují maximální bezpečnost všech vašich cenností.

Kvalitní a bezpečné skříně a trezory na dlouhé zbraně mají dostatek místa pro uskladnění nejen dlouhých zbraní ale i munice. Jejich vyhotvenie zabrání nežádoucí manipulaci s obsahem uvnitř. Pojem dlouhé zbraně označuje všechny zbraně jejichž délka přesáhne 60 cm. Nabízené modely jsou vyrobeny z kvalitní oceli.

Praktický design a prvotřídní kvalita jsou charakteristické pro skříň na zbraně třídy Montana. Certifikovaný zámek a bezpečnostní třída Z2 nabídnou potřebnou ochranu pro uložené zbraně. Zajistí, aby se k ním nedostal nikdo nepovolaný. Uvnitř najde prostor 5 dlouhých zbraní a na vnitřní straně dveří se nachází držák na čisticí potřeby pro vaše zbraně. V horní části najdete samostatně uzamykatelnou schránku, která se hodí pro uschování munice. Skříň má po stranách tloušťku 2 mm a dveře tlusté 3 mm. Na spodní a zadní straně jsou připraveny otvory pro ukotvení. V balení kromě skříně naleznete také potřebný kotvící materiál.

Tato skříň není certifikovaná na MIN 15RU. Pro tuto schránku na zbraně je stanoveno, že při přechovávání dlouhých zbraní do počtu 2 ks nebo do 500 ks nábojů platí prohlášení o shodě.

Mezi hlavní výhody patří:
- trezorový zámek s 2 klíči
- bezpečnostní třída Z2 (ČSN EN 14450)
- prostor pro 5 dlouhých zbraní
- dveřní plášť tloušťky 3 mm a korpus hrubý 2 mm
- kvalitní povrchová úprava
- jednoplášťová skříň
- vnitřní schránka s cylindrickým zámkem a 2 klíči

Doprava zdarma až k Vám domů.
Technické parametry Ohnivzdornost Ne Detaily certifikace Žádná úroveň zabezpečení Počet dlouhých zbraní 5 Počet krátkých zbraní 0 Váha 47,5 kg Vnější rozměr (mm) - V Š H 1450 x 300 x 400 Kování zvyšuje vnější hloubku (mm) 15 mm Šířka dveří 170 mm Vnitřní rozměr (mm) - V Š H 1440 x 290 x 330 Vnitřní objem 115 Výška dveří (mm) 1375 Páka Otočná rukojeť Typ zámku Trezorový zámek na klíč Sejf uvnitř Ano Počet výsuvných čepů 4 Počet zásuvek 0 Výška vnitřního sejfu (mm) 150 Úhel otevření dveří max. uhel otevření 90° Počet otvorů na zadní straně 2 Počet spodních otvorů 2 Průměr zadního otvoru 10 Průměr spodního otvoru (mm) 10 Materiál Ocel Barva Zelená EAN 9006072055796 Produktová řada Montana Výrobce Rottner
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rottner
Třída bez bezpečnostní třídy
Hmotnost 47.5 kg
Typ zámku klíčový
Vnitřní výška 1445 mm
Vnitřní šířka 290 mm
Vnitřní hloubka 255 mm

Podobné produkty