Rowenta ZR900701

90 %
(5 hodnocení)

Turbo kartáč Rowenta ZR900701 vhodný pro vysávání koberců a pro úklid po domácích mazlíčcích.Průměr trubky 32 mm(Dodavatel změnil typ rotačního kartáče dodávaného pod tímto kódovým číslem na modernější provedení s lepším přístupem k rotačnímu kartáči pro snažší čistění. Video zatím odpovídá starší variantě hubice.) UPOZORNĚNÍ:Tyto typy rotačních hubic se uvádějí do chodu průtokem vysávaného vzduchu skrz turbínku v hubici. Čím vyšší výkon, tím vyšší otáčky turbokartáče a naopak. Pokud vlastníte... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Turbo kartáč Rowenta ZR900701 vhodný pro vysávání koberců a pro úklid po domácích mazlíčcích.Průměr trubky 32 mm(Dodavatel změnil typ rotačního kartáče dodávaného pod tímto kódovým číslem na modernější provedení s lepším přístupem k rotačnímu kartáči pro snažší čistění. Video zatím odpovídá starší variantě hubice.)

UPOZORNĚNÍ:Tyto typy rotačních hubic se uvádějí do chodu průtokem vysávaného vzduchu skrz turbínku v hubici. Čím vyšší výkon, tím vyšší otáčky turbokartáče a naopak. Pokud vlastníte vysavač s nízkým výkonem, může se stát, že při položení rotující kartáče na koberec dojde k jeho zastavení.
Pro dostatečnou funkci turbokartáče jej doporučujeme používat s vysavači o příkonu vyšším než 1 600 W.

 Doručení na výdejní místa zásilkovny ČR ZDARMA!

Použití turbokartáče:
Turbokartáč nepouživejte na rohožky a koberečky s dlouhými třásněmi, nebo vlasem delším než 15 mm. Abyste koberec nepoškodili, nenechávejte hubici stát na jednom místě, dokud se kartáč otáčí. Nepřejíždějte kartáčem po elektrických šňůrách a po použití vysavač okamžitě vypněte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rowenta
Typ hubice štěrbinové