LOFT DVOJITÝ VĚŠÁK NA ODĚVY - PRAKTICKÉ _ Ve VELIKOSTI XXL - ramínka jsou velmi praktická, protože poskytují dostatečný prostor pro uložení oblečení a jiných textilních předmětů. Navíc usnadňují organizaci a udržování pořádku . - ŠETŘÍ MÍSTO - věšák je perfektním řešením pro ty, kteří mají doma omezený prostor nebo dočasný kus nábytku. Věšák je lehký a přizpůsobivý do různých místností. Má 6 polic, 2 závěsné tyče a 8 věšáků. - MOBIL Y - jednou z velkých výhod věšáku je jeho mobilita. Je to světlo takže... Celý popis

Koupit za 479 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LOFT DVOJITÝ VĚŠÁK NA ODĚVY

- PRAKTICKÉ _ Ve VELIKOSTI XXL - ramínka jsou velmi praktická, protože poskytují dostatečný prostor pro uložení oblečení a jiných textilních předmětů. Navíc usnadňují organizaci a udržování pořádku .
- ŠETŘÍ MÍSTO - věšák je perfektním řešením pro ty, kteří mají doma omezený prostor nebo dočasný kus nábytku. Věšák je lehký a přizpůsobivý do různých místností. Má 6 polic, 2 závěsné tyče a 8 věšáků.
- MOBIL Y - jednou z velkých výhod věšáku je jeho mobilita. Je to světlo takže jej lze snadno přesouvat z jednoho místa na druhé , což je užitečné, když chceme změnit uspořádání místnosti nebo se přestěhovat do nového bydliště.
- SNADNÁ INSTALACE – jednotlivé prvky věšáku se velmi snadno montují a rozkládají. Nevyžadují složité nástroje nebo dovednosti, což znamená, že je lze rychle a snadno nainstalovat v jakékoli místnosti. Stačí spojit konektory s trubičkami a je hotovo.
- SPECIFIKACE - Černá barva; materiál: plast + kov; počet polic: 6; počet závěsných tyčí: 2; počet bočních závěsů 8; rozměry: 173 x 36 x 108 cm; hmotnost: 4,5 kg; hmotnost balení: 4,9 kg.

SPECIFIKACE

- Černá barva
- materiál: plast + kov
- počet polic: 6
- počet závěsných tyčí: 2
- počet bočních závěsů: 8
- rozměry: 173 x 36 x 108 cm
- hmotnost: 4,5 kg
- hmotnost balení: 4,9 kg

Výběrem našeho věšáku ušetříte místo i peníze! Usnadňuje sušení oblečení v deštivých dnech. Hodí se do každé místnosti ve vašem domě a dokonce vám urychlí hledání oblečení!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy
Materiál kovové
Barva černé