Verk 01570 šedý

45 %
(1 hodnocení)

VĚŠÁK NA ŠATY NA KOLEČKÁCH  Teleskopický věšák na kolečkách je ideální na každé místo, kde je potřeba praktický stojan na oblečení. Skvěle se hodí do domácnosti, kanceláře, obchodu nebo kadeřnictví. Věšák má nastavitelný kovový rám se speciálními maticemi z plastu. Výšku věšáku lze nastavit v rozmezí 93 až 160 cm podle vašich potřeb. Součástí věšáku jsou také praktické krytky, které zabraňují sklouzávání ramínek s oblečením. Ve spodní části věšáku se nachází funkční police, na kterou lze umístit... Celý popis

Koupit za 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

VĚŠÁK NA ŠATY NA KOLEČKÁCH 

Teleskopický věšák na kolečkách je ideální na každé místo, kde je potřeba praktický stojan na oblečení. Skvěle se hodí do domácnosti, kanceláře, obchodu nebo kadeřnictví.
Věšák má nastavitelný kovový rám se speciálními maticemi z plastu. Výšku věšáku lze nastavit v rozmezí 93 až 160 cm podle vašich potřeb. Součástí věšáku jsou také praktické krytky, které zabraňují sklouzávání ramínek s oblečením. Ve spodní části věšáku se nachází funkční police, na kterou lze umístit několik párů bot nebo jiných předmětů.Věšák lze snadno přemístit na vhodné místo díky uzamykatelným kolečkům. Celá montáž stojanu je velmi jednoduchá a zabere několik minut.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE: - REGÁL JE VYBAVEN DVĚMA POLICEMI, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ:
✅ Kód produktu: 01570

✅ Odolná, lehká hliníková konstrukce

✅ Plastové upevňovací prvky

✅Ochrana proti sklouznutí oděvů

✅Teleskopické nastavení výšky

✅ Stojan na boty

✅ Aretační kolečka

✅ Rychlá a snadná montáž

✅ Barva: černá

ROZMĚRY: 
✅ Minimální výška: 93 cm

✅ Maximální výška: 160 cm

✅ Šířka: 77,5 cm

✅ Hloubka: 42 cm

✅ Rozpětí polic na boty mezi trubkami: 17,5 cm

✅ Maximální zatížení: až 8 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Verk
Materiál kovové