Songmics Lauren černá

98 %
(4 hodnocení)

Šatní stojan Lauren, černá O tomto produktu: Zvýšená nosnost: ocelové trubky tloušťky stěny 1 mm a vysoce pevná PP průmyslová kolečka – zatížitelná až do 90 kg. Kde můžete stabilně zavěsit kabáty i bundy! Výsuvná tyč na šaty: nastavitelná na obou koncích vždy o 20 cm (délka šatní tyče: 92–132 cm), což zajišťuje více místa pro zavěšení - tašky, klobouků, šály a dalších doplňků, které se dají zavěsit na boční tyče Snadná manipulace: Tento šatní stojan je vybaven 4 kolečky otočnými o 360°, z toho... Celý popis

Koupit za 1 421 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Šatní stojan Lauren, černá

O tomto produktu:

Zvýšená nosnost: ocelové trubky tloušťky stěny 1 mm a vysoce pevná PP průmyslová kolečka – zatížitelná až do 90 kg. Kde můžete stabilně zavěsit kabáty i bundy!
Výsuvná tyč na šaty: nastavitelná na obou koncích vždy o 20 cm (délka šatní tyče: 92–132 cm), což zajišťuje více místa pro zavěšení - tašky, klobouků, šály a dalších doplňků, které se dají zavěsit na boční tyče
Snadná manipulace: Tento šatní stojan je vybaven 4 kolečky otočnými o 360°, z toho 2 s brzdami, abyste mohli stojan jednoduše zasunout z ložnice do šatny a podle potřeby přidržet na jednom místě.
Snadná montáž, snadné skladování: není nutné žádné nářadí – stojan na šaty lze sestavit v pouhých 3 krocích - při nepoužívání jej můžete rychle složit a uskladnit pod postelí nebo v rohu místnosti.
Všestranný: stojan má nejen šatní tyč, ale také 2 spodní tyče pro umístění košů. Hodí se do ložnice pro každodenní oblečení, do prádelny nebo ven na usušení prádla a to vše díky korozivzdornému, chromovanému kovu.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - ocel
Barva - černá
Rozměr - 92-132 x 45,5 x 160 cm
Šířka - 92-132 cm
Hloubka - 45,5 cm
Výška - 160 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Songmics
Materiál kovové
Barva černé
Šířka 83.5 cm
Výška 160 cm
Hloubka 45 cm