Německá značka Wenko navrhla velkou řadu skladovacích předmětů: hole a závěsy pro šatní skříň nebo skříně. V sortimentu našeho obchodu nabízíme nejrůznější předměty šatní techniky ze série Hercules. Toto řešení vám umožní individuálně přizpůsobit celý úložný systém — do běžné nebo vestavěné skříně, šatníku nebo dokonce jako volně stojící ramínka, například do ložnice nebo do místnosti pro mládež. Vnabídce najdete jednotlivé hole, menší a větší výstroje na zavěšení oděvů a speciální nosič obuvi.... Celý popis

Koupit za 2 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Německá značka Wenko navrhla velkou řadu skladovacích předmětů: hole a závěsy pro šatní skříň nebo skříně. V sortimentu našeho obchodu nabízíme nejrůznější předměty šatní techniky ze série Hercules. Toto řešení vám umožní individuálně přizpůsobit celý úložný systém — do běžné nebo vestavěné skříně, šatníku nebo dokonce jako volně stojící ramínka, například do ložnice nebo do místnosti pro mládež.

Vnabídce najdete jednotlivé hole, menší a větší výstroje na zavěšení oděvů a speciální nosič obuvi. Tímto způsobem můžete snadno vytvořit systém, který je dokonale vybrán pro vaše potřeby. Díky minimalistickému designu a barvě hluboké černé dává tento způsob skladování interiéru módní, podkrovní, průmyslový styl.

Série se vyznačuje snadnou instalací — bez vrtání a zasahování do stěn. Stačí stačit teleskopické trubky na správnou délku a vložit do skříně obyčejnou nebo zastavěnou šatnu. Plastové spojovací prvky a potrubní zakončení jsou odolné a robustní, zatímco nezničí a nekreslí povrch stěn.

Vyrobeno z práškově lakované oceli zaručuje nejvyšší kvalitu výrobku a trvanlivost i při velkém zatížení — až 20 kg. Výrobek se skládá ze tří tyčinek pro závěsy s možností nastavení výšky a dvou policových košů pro boty nebo doplňky. Rozměry: šířka od 164 do 215 cm, výška od 165 do 300 cm.

Vlastnosti produktu:
teleskopický systém pro šatní skříň Hercules Basic, dvojitý
,vyrobené z odolné oceli
,ve stylové, černé barvě
,snadná instalace — bez vrtání a zasahování do stěn
,rozměry produktu: šířka od 164 do 215 cm, výška od 165 do 300 cm
,maximální zatížení: do 20 kg
,v nabídce máme i další části sady pro šatní skříň Hercules
,úložný systém Hercules umožňuje individuálně přizpůsobit potřebám běžného nebo zastavěného šatníku nebo šatníku
, design populární německé značky Wenko.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wenko
Materiál kovové
Barva černé