Helma Salomon Driver Prime Sigma Photo Mips představuje standard pro budoucnost, protože stírá hranice mezi helmami s visorem a standardními sety helmy a brýlí. Bezchybně integrovaný magnetický fotochromatický zorník SIGMA™ nabízí zesílený barevný kontrast za každého počasí, zatímco prvotřídní fit a bezpečnostní prvky vám zajistí pohodlí a ochranu po celý den. Lepší vidění Magnetický zorník SIGMA™ PHOTO přizpůsobuje svůj jas podmínkám a zesiluje barevný kontrast, snadno se vyměňuje a dokonale sedí... Celý popis

Koupit za 9 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Helma Salomon Driver Prime Sigma Photo Mips představuje standard pro budoucnost, protože stírá hranice mezi helmami s visorem a standardními sety helmy a brýlí. Bezchybně integrovaný magnetický fotochromatický zorník SIGMA™ nabízí zesílený barevný kontrast za každého počasí, zatímco prvotřídní fit a bezpečnostní prvky vám zajistí pohodlí a ochranu po celý den.

Lepší vidění
Magnetický zorník SIGMA™ PHOTO přizpůsobuje svůj jas podmínkám a zesiluje barevný kontrast, snadno se vyměňuje a dokonale sedí i při lyžování s optickými brýlemi.

Vynikající ochrana
Špičkové technologie ochrany proti nárazu MIPS, Smart Safety 360° a EPS4D jsou kombinovány tak, aby poskytovaly nejlepší dostupnou ochranu proti vertikálním a šikmým nárazům.

Prvotřídní komfort
Systém BOA® Fit, MaxFit Construction a 100% merino podšívka poskytují okamžité pohodlí a fit. Přezku Fidlock® lze bezpečně zapínat jednou rukou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salomon
Určení dámské
Modelová řada 2023 / 2024