Satisfyer Power Ring

84 %
(26 hodnocení)

Tento malý pomocník dodá vašemu sexuálnímu životu zbrusu nový rozměr. Nabízí mnoho režimů vibrací, které dokáží uspokojit jak muže samotného při masturbaci, tak i při společném soužití s vaší manželkou při vašich erotických hrátkách, kdy dokáže účinně stimulovat i partnerčin klitoris.  Erekční kroužek pro muže Satisfyer Ring Plus Vibration 2 Dopřejte sobě i své partnerce novou vlnu rozkoše díky již druhé generaci vibračního kroužku od firmy Satisfyer. Tento nový model nabídne nádherné modré zpracování... Celý popis

Koupit za 486 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tento malý pomocník dodá vašemu sexuálnímu životu zbrusu nový rozměr. Nabízí mnoho režimů vibrací, které dokáží uspokojit jak muže samotného při masturbaci, tak i při společném soužití s vaší manželkou při vašich erotických hrátkách, kdy dokáže účinně stimulovat i partnerčin klitoris. 
Erekční kroužek pro muže Satisfyer Ring Plus Vibration 2
Dopřejte sobě i své partnerce novou vlnu rozkoše díky již druhé generaci vibračního kroužku od firmy Satisfyer. Tento nový model nabídne nádherné modré zpracování z lékařského silikonu a dostatečně velkou plochu pokrytou drážkami, které dokáží perfektně dráždit partnerčin klitoris. Zároveň vám poskytuje dostatek vzrušivých vibraci, díky kterým efektivně dokáže oddálit a hlavně znásobit váš orgasmus a to díky principu shromažďování krve ve vašem penisu a pevné erekci.
Základní velikost vibračního kroužku je 2,5 cm, přičemž jej lze pohodlně roztáhnout až na 5 cm. Zároveň nabídne celkem 10 různých vibračních režimů rozdílné intenzity, které se jednoduše přepínají stisknutím tlačítka přímo na erekčním kroužku.
Díky jeho ergonomickému tvaru a zpracování perfektně padne většině tvarů penisů. Dalším faktorem je to, že vibrační kroužek je plně vodotěsný. Nemusíte se proto bát vzít si tento erekční kroužek například do sprchy nebo vany. 
 
Důvody, proč si vybrat:

pro zkušené i začátečníky
možnost použít v páru i samostatně
jednoduché ovládání
voděodolnost a snadná manipulace
efektivní oddálení orgasmu a déletrvající erekce
dráždí jak mužův penis, tak partnerčin klitoris
vestavěná LI-Ion baterie s přiloženým nabíjecím USB kabelem v balení

 
Nevýhody:

nemusí sednout na každý penis.

 
Parametry:

Průměr: 2,5 cm, lze roztáhnout až na 5 cm
Barva: modrá
Materiál: lékařský silikon
Vibrace: ANO, až 10 vibračních režimů
Voděodolnost podle standardu IPX7
Napájení: Li-Ion baterie 

 
Doplňkové parametry: 
Doporučujeme erekční kroužek udržovat hygienicky nezávadný. Po každém použití jej omyjte mýdlem a teplou vodou. Pokud máte hygienické přípravky pro péči o erotické hračky, doporučujeme použít i tyto přípravky.
 
Erekční kroužek Satisfyer Ring 2 si od svého předchůdce bere jen to dobré a zbytek vylepšil k ještě déle trvající erekci a intenzivnějšímu orgasmu. Je vhodný jak pro jednotlivce, kde zpříjemní vaši masturbaci, tak i pro páry, kde velmi účinně stimuluje jak váš penis, tak partnerčin klitoris.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Satisfyer
Materiál silikon
Typ erekční kroužky
Vibrační ano