Satisfyer Spectacular Duo

97 %
(6 hodnocení)

Satisfyer Spectacular Duo je důmyslně tvarovaný dvojitý vibrační erekční kroužek na penis a šourek pro ještě větší rozkoš obou partnerů, od světoznamé značky Satisfyer. Užijte si pevnější erekci, větší výdrž a hlubší prožitek, zatímco vaše partnerka ocení vibrace stimulující její klitoris. Erekční kroužek nebo stimulátor klitorisu? Obojí! Satisfyer Spectacular Duo není obyčejný erekční kroužek, který bude rozmazlovat vás oba – kroužek obepne penis i šourek, zvýší prokrvení, zpevní erekci, podpoří... Celý popis

Koupit za 395 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Satisfyer Spectacular Duo je důmyslně tvarovaný dvojitý vibrační erekční kroužek na penis a šourek pro ještě větší rozkoš obou partnerů, od světoznamé značky Satisfyer.
Užijte si pevnější erekci, větší výdrž a hlubší prožitek, zatímco vaše partnerka ocení vibrace stimulující její klitoris.
Erekční kroužek nebo stimulátor klitorisu? Obojí!
Satisfyer Spectacular Duo není obyčejný erekční kroužek, který bude rozmazlovat vás oba – kroužek obepne penis i šourek, zvýší prokrvení, zpevní erekci, podpoří výdrž a prohloubí prožitky znásobené vibracemi. Zároveň bude stimulovat klitoris partnerky. Kroužek je vodotěsný, a tak si můžete užít vášnivý sex ve sprše, vaně či vířivce.
Výkonný, a přesto šetrný
Silikonový vibrační koružek Spectacular Duo má zabudovanou nabíjecí Li-ion baterii. Jakmile je třeba nabíjet, stačí přiložit magnetický nabíjecí kabel a poté může slastné dobrodružství pokračovat.
Materiál 
Kroužek Spactacular Duo je vodotěsný, vyrobený z hladkého jemného silikonu, který se během chvilky zahřeje na vaší tělesnou teplotu.
Luxusní párová erotická hračka v luxusním designu
Vyrobený ze sametově jemného silikonu prvotřídní kvality
Dvojitý kroužek pro penis a šourek nabízí pevnou erekci a delší výdrž
Ergonomické tělo stimuluje klitoris partnerky
Zkvalitní erekci a oddálí ejakulaci
Výkonný motor a tichý chod s 12 vibračními a pulzačními režimy
Vodotěsný dle IPX7
Jednoduché ovládání
Dobíjecí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu
 
Rozměry:
Celková délka 9,9 cm
Celková šířka 5,5 cm
Průměr většího kroužku velmi elastický od 4 cm
Průměr menšího kroužku velmi elastický od 2,5 cm
 
Údržba:
Pro čištění před a po použití doporučujeme omýt mýdlovou vodou, nechat oschnout a následně ošetřit antibakteriálním prostředkem
Používejte pouze velmi kvalitní lubrikační gely na vodní bázi
Nepoužívat lubrikanty na bázi tuku, hybridní lubrikanty nebo silikonové lubrikanty!!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Satisfyer
Materiál silikon
Typ kroužek na varlata
Vibrační ano