Sawyer SP128 MINI Filter

94 %
(175 hodnocení)

S celkovou hmotností 65g a možností srolování do malého balíčku, nezabere ve vašem batohu téměř žádný prostor. Ideálně padne do ruky a je kdykoliv připraven k použití. Oproti variantě SQUEEZE nemá tak rychlý průtok (Sawyer MINI = průtok cca 1,6 l/min), ale vzhledem ke své velikosti budete nadšeni. Filtry se vyrábí v USA. Technologie PointONE™ s absolutní velikostí pórů 0,1 mikronu použitá ve filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií salmonella, cholera, E.... Celý popis

Koupit za 1 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

S celkovou hmotností 65g a možností srolování do malého balíčku, nezabere ve vašem batohu téměř žádný prostor. Ideálně padne do ruky a je kdykoliv připraven k použití. Oproti variantě SQUEEZE nemá tak rychlý průtok (Sawyer MINI = průtok cca 1,6 l/min), ale vzhledem ke své velikosti budete nadšeni. Filtry se vyrábí v USA.

Technologie PointONE™ s absolutní velikostí pórů 0,1 mikronu použitá ve filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF.

Filtrovaná voda přes zařízení Sawyer SP128/129 vyhovuje normě pro pitnou vodu platnou pro ČR a EU: (SOP 06.0.52, ČSN EN ISO 9308-1 a SOP 06.0.3, ČSN EN ISO 6222)

Filtrační zařízení Sawyer SP128/129 splňuje požadavky pro EU dle 2008/60/EC, 95/45/EC a 2008/84/EC  

Výhody filtru:

- Je lehký a skladný.

- Ve srovnání s jakoukoliv konkurencí menší póry a tím zaručená vyšší účinnost filtru.

- Nemá žádné pohyblivé součásti, které by se mohly rozbít.

- Nevyžaduje pumpování.

- Nevyužívá žádné chemikálie, takže nijak negativně neovlivňuje chuť vody.

- Větší průtočnost filtru než u ostatní konkurence.

- Pro běžného smrtelníka má v podstatě nekonečnou životnost – pokud se filtr zanese a sníží se průtok, snadno ho sami vypláchnete dodávanou stříkačkou.

- Můžete skrz něj pít přímo ze zdroje jako brčkem.

 

Důležité:

- Po přefiltrování vody NESMÍ ZMRZNOUT! Došlo by k poškození porézní membrány platí v podstatě pro všechny porézní filtry).

- Při použití v mrazivém prostředí je nutné nosit filtr např. v náprsní kapse nebo jinde na těle vzhledem ke své velikosti je to bez problémů) do doby dokud filtr důkladně nevysušíte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sawyer
Způsob filtrace porézní membrána s dutými mikrovlákny
Hmotnost 37 g
Počet filtrů 1
Cestovní ano
Určení do filtračních konvic a lahví

Podobné produkty