- akrylový krycí lak ve spreji bezbarvý, transparentní, matný  - na ochranu povrchů a dekoraci ve vnitřním i venkovním prostředí - je vhodný na předměty ze dřeva, kovu, skla, papíru, kartonu, kamene a plastů - rychleschnoucí, doba schnutí cca 10 minut - nejvyšší kvalita s vysokou krycí schopností - optimální odolnost vůči atmosférickým vlivům - bezolovnatý - sprej má samočistící ventil - obsah balení 400 ml sprej v kovovém obalu Prisma Color lak matný Schuller Prisma Color lak značky Schuller... Celý popis

Koupit za 115 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- akrylový krycí lak ve spreji bezbarvý, transparentní, matný 

- na ochranu povrchů a dekoraci ve vnitřním i venkovním prostředí

- je vhodný na předměty ze dřeva, kovu, skla, papíru, kartonu, kamene a plastů

- rychleschnoucí, doba schnutí cca 10 minut

- nejvyšší kvalita s vysokou krycí schopností

- optimální odolnost vůči atmosférickým vlivům

- bezolovnatý

- sprej má samočistící ventil

- obsah balení 400 ml sprej v kovovém obalu

Prisma Color lak matný Schuller

Prisma Color lak značky Schuller je akrylový, transparentní, bezbarvý, konečný lak ve spreji v matném provedení. Je odolný vůči atmosférickým vlivům, rychleschnoucí a vhodný na většinu povrchů. Schuller Eh'klar Prisma Color 91055, matný čirý lak se samočistícím ventilem k ochraně povrchů dekorací ze dřeva, kovu, skla, papíru, kartonu, kamene či plastů, vhodný pro vnitřní i venkovní prostředí. Ideální ochrana ve více vrstvách, další vrstvu je možné stříkat před úplným vytvrdnutím předcházející vrstvy. Baleno ve spreji v kovovém obalu s plastovým víčkem s pojistkou.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byl v suchu a nevystavujte nadměrným (v blízkosti teplených zdrojů) nebo extrémně nízkým teplotám, nebo mechanickému poškozeni, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 stupňů a pod 5 stupňů) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Bezpečnostní upozornění

Při práci  dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Laky ve sprejích nejlépe aplikujte v dobře větraných prostorech. Při práci se spreji používejte ochranných prostředků - rukavice a nejlépe i masku. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s dětmi.
Zobrazit více

Parametry

Barva bílé