Airlite Towel L od značky Sea to Summit je ultralehký a kompaktní ručník určený pro minimalistická dobrodružství a každodenní aktivity. Rychleschnoucí ručník Airlite Towel L Sea to Summit je vyroben z tkaniny Airlite, která je o 50% lehčí než tkanina použita na výrobu ručníku Pocket Towel™. Stejně jako všechny ostatní ručníky od této značky je vyrobena z mikrovláknové příze, která jí umožňuje absorbovat více vody než trojnásobek své vlastní hmotnosti. Nízká hmotnost tkaniny a velký povrch dělají... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Airlite Towel L od značky Sea to Summit je ultralehký a kompaktní ručník určený pro minimalistická dobrodružství a každodenní aktivity. Rychleschnoucí ručník Airlite Towel L Sea to Summit je vyroben z tkaniny Airlite, která je o 50% lehčí než tkanina použita na výrobu ručníku Pocket Towel™. Stejně jako všechny ostatní ručníky od této značky je vyrobena z mikrovláknové příze, která jí umožňuje absorbovat více vody než trojnásobek své vlastní hmotnosti.
Nízká hmotnost tkaniny a velký povrch dělají z Airlite nejrychleji schnoucí ručník. Po použití ho lze jednoduše přivázat k batohu a během okamžiku bude zcela suchý. Součástí balení je také praktický obal se stahovací šňůrkou. 
Hlavní přednosti ručníku Airlite Towel L:

velmi lehký a kompaktní
ideální pro odvod potu na stezce nebo při cvičení
rychleschnoucí materiál
praktický skladovací pytel

Materiál:

recyklovaný polyester 85%
polyamid 15%
Zobrazit více

Parametry

Barva modrá
Výrobce Sea to Summit
Materiál polyester
Rozměry ručníku 120 x 60 cm cm