Escapist™ je všestranným a velmi lehkým přístřeškem, který využijí nejen minimalističtí dobrodruzi. Osm odolných kruhových bodů, umístěných v rozích a na bocích, slouží pro uchycení napínacími šňůrami a všechny udrží špičku trekingové hole. Díky těmto osmi univerzálním bodům, nastavíte přístřešek přesně dle vašich momentálních potřeb a snadno k němu připojíte Escapist Mesh Inners, které se prodávají samostatně. Velikost L - přístřešek váží 440 g a v případě použití ve tvaru "áčka", pohodlně se... Celý popis

Koupit za 4 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Escapist™ je všestranným a velmi lehkým přístřeškem, který využijí nejen minimalističtí dobrodruzi. Osm odolných kruhových bodů, umístěných v rozích a na bocích, slouží pro uchycení napínacími šňůrami a všechny udrží špičku trekingové hole. Díky těmto osmi univerzálním bodům, nastavíte přístřešek přesně dle vašich momentálních potřeb a snadno k němu připojíte Escapist Mesh Inners, které se prodávají samostatně.

Velikost L - přístřešek váží 440 g a v případě použití ve tvaru "áčka", pohodlně se pod ním vyspí dvě osoby. Velikost M - přístřešek váží 300 g a v případě použití ve tvaru "áčka" se stranami blízko u země, vyspí se pod ním dvě osoby. Přístřešek lze využít i jako markýzu, sluneční clonu či k zakrytí venkovní kuchyně.

- Vyrobený z podlepeného, voděodolného 15D silikonizovaného a PU zatřeného nylonu o vodním sloupci 1 200 mm

- Osm Hypalonových a bartack stehem zajištěných ok

- Velmi lehký a skladný

- Zesílené rohy s napínacími šňůrami se zámky (které lze nastavit zpod plachty)

- Přístřešek může být podepřen trekingovými holemi skrz kruhové body
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sea to Summit
Barva zelená
Rozměr 300 x 300 cm
Hmotnost 440 g
Očka ne