Shimano SPD PD-M520 pedály

94 %
(482 hodnocení)

Nášlapné pedály Shimano PD-M520 jsou kvalitní pedály vhodné pro cyklisty, kteří upřednostňují SPD systém a hledají spolehlivost a výkon. K nim připojené černé kufry přidávají praktičnost pro ukládání osobních věcí během jízdy. Vlastnosti: Typ: Nášlapné pedály určené pro použití s cyklistickými botami vybavenými SPD systémem. Výkon a spolehlivost: Pedály Shimano PD-M520 jsou známé pro svůj vysoký výkon a spolehlivost. Poskytují efektivní přenos energie a odolnost v náročných podmínkách.... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nášlapné pedály Shimano PD-M520 jsou kvalitní pedály vhodné pro cyklisty, kteří upřednostňují SPD systém a hledají spolehlivost a výkon. K nim připojené černé kufry přidávají praktičnost pro ukládání osobních věcí během jízdy.
Vlastnosti:

Typ: Nášlapné pedály určené pro použití s cyklistickými botami vybavenými SPD systémem.
Výkon a spolehlivost: Pedály Shimano PD-M520 jsou známé pro svůj vysoký výkon a spolehlivost. Poskytují efektivní přenos energie a odolnost v náročných podmínkách.
Kompaktní design: Pedály mají kompaktní a lehký design, což zlepšuje celkovou váhu kola a snižuje riziko poškození při jízdě v terénu.
Balení: Součástí balení jsou i kufry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shimano
Typ nášlapné
Oboustrané nášlapné ano
Určení MTB

Podobné produkty