Silniční pedály SHIMANO SPD-SL PD-R8000 fungují v systému SPD-SL. Aerodynamické tělo je vyrobeno z materiálu vyztuženého uhlíkovými vlákny, což snižuje hmotnost, díky čemuž sada pedálů váží pouhých 248g. Model PD-R7000 zajišťuje vysokou účinnost přenosu síly jezdce na kliky. Odolná deska z nerezové oceli snižuje napětí a opotřebení pedálu. Širší uspořádání ložisek pro stabilní a rovnoměrné rozložení zatížení. Výhody: - Tělo z lehkého uhlíkového kompozitu - Extra široká platforma pro efektivnější... Celý popis

Koupit za 2 896 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Silniční pedály SHIMANO SPD-SL PD-R8000 fungují v systému SPD-SL. Aerodynamické tělo je vyrobeno z materiálu vyztuženého uhlíkovými vlákny, což snižuje hmotnost, díky čemuž sada pedálů váží pouhých 248g. Model PD-R7000 zajišťuje vysokou účinnost přenosu síly jezdce na kliky. Odolná deska z nerezové oceli snižuje napětí a opotřebení pedálu. Širší uspořádání ložisek pro stabilní a rovnoměrné rozložení zatížení.

Výhody:

- Tělo z lehkého uhlíkového kompozitu
- Extra široká platforma pro efektivnější přenos síly
- Odolná deska těla z nerezové oceli snižuje zkreslení a opotřebení
- Širší umístění ložisek pro tuhost a rovnoměrné rozložení zatížení
- Nastavitelné nastavení napětí pro připínání a vyjímání
- Osvědčený design, kvalita a výkon SHIMANO
- Sada obsahuje bloky SM-SH11

Technologie:

SPD-SL
SPD-SL Road Click System zaručuje maximální účinnost přenosu energie šlapání do pohonu. Řešení funguje efektivně i při velkém zatížení, díky čemuž zajišťuje nejvyšší kvalitu přenosu síly i ve strmých asfaltových stoupáních.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shimano
Typ nášlapné
Určení silniční
Jednostranné ano

Podobné produkty