Shimano XC702 white

0 %
(0 hodnocení)

Tretry Shimano SH-XC702MW - bílá ZÁVODNÍ XC OBUV S DNA S-PHYRE Shimano Ultread XC je technologie, která se používá u vybraných modelů bot Shimano pro horskou cyklistiku. Tato technologie využívá speciální směs gumy, která je vyvinutá tak, aby poskytovala optimální rovnováhu mezi přilnavostí, odolností a životností. Je navržena tak, aby zajišťovala vynikající výkon a spolehlivost, i v nejnáročnějších terénech a podmínkách. Shimano Ultread XC se skládá z dvou vrstev gumy, které jsou spojeny speciálním... Celý popis

Koupit za 4 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tretry Shimano SH-XC702MW - bílá

ZÁVODNÍ XC OBUV S DNA S-PHYRE

Shimano Ultread XC je technologie, která se používá u vybraných modelů bot Shimano pro horskou cyklistiku. Tato technologie využívá speciální směs gumy, která je vyvinutá tak, aby poskytovala optimální rovnováhu mezi přilnavostí, odolností a životností. Je navržena tak, aby zajišťovala vynikající výkon a spolehlivost, i v nejnáročnějších terénech a podmínkách. Shimano Ultread XC se skládá z dvou vrstev gumy, které jsou spojeny speciálním lepidlem. Vrstva, která je v kontaktu s pedálem, je tvrdší a odolnější, zatímco vrstva, která je v kontaktu se zemí, je měkčí a přilnavější.

Tyto tretry jsou vybaveny technologií Shimano Dynalast. Je to inovativní systém, který zlepšuje výkon a pohodlí cyklistů při šlapání. Jedná se o speciální tvar podešve, který je anatomicky přizpůsoben tvaru nohy. Díky tomu je patní kost hlouběji v botě a noha je pevně a pohodlně uchycena. To znamená méně mezer a lepší přizpůsobení, což vede k delší, rychlejší a pohodlnější jízdě. Shimano Dynalast byla vyvinuta na základě zpětné vazby od profesionálních jezdců, kteří potřebují ušetřit energii pro závěrečný sprint. Optimalizuje polohu prstů na noze, která hraje klíčovou roli při podporování efektivního šlapání. Pokud je poloha prstů příliš vysoká, zvyšuje se napětí v chodidle, lýtku a hamstringu. Pokud je poloha prstů příliš nízká, vde to k neefektivní forma šlapání. Shimano Dynalast zajistí, že poloha prstů bude ideální pro hladký a energeticky úsporný pohyb nohy.

Nová gumová podrážka SHIMANO ULTREAD XC poskytuje přilnavost na závodní úrovni.
Technologie Surround wrapping poskytuje optimální střih, který se přizpůsobí chodidlu.
Upínání pomocí dvou BOA® L6 umožňuje přesné a požadované upnutí boty na chodidle.
Ultra tuhá, lehká mezipodešev vyztužená uhlíkovými vlákny.
Index tuhosti: 9
Technologie: SHIMANO DYNALAST
Zapínání: 2x BOA® L6 (Powerzone)
Svrcní materiál: Synthetic leather + mesh
Podešev: Carbn fiber reinforced Nylon (ULTREAD)
Hmotnost: 320 g (1/2 páru 41) +/-10% váženo ve skladu Kupkolo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shimano
Určení pánské
Tretry ano
Barva bílá