Simple Solution, Enzymatický čistič koberců - prášek, 500 gr Enzymatický čistič koberců od Simple Solution odstraňuje přetrvávající pachy domácích mazlíčků, které se zachytí v kobercích a čalounění. Abyste odstranili zdroj zápachu z koberce, jednoduše jej rovnoměrně zasypte tímto práškem a následně jej důkladně vysajte. Pro-bakterie je bezpečná i pro domácí zvířata a je speciálně navržena tak, aby zcela zbavila váš domov zápachu. Enzymatický prášek s náznakem vůně jarního vánku vám zajistí svěží... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Simple Solution, Enzymatický čistič koberců - prášek, 500 gr

Enzymatický čistič koberců od Simple Solution odstraňuje přetrvávající pachy domácích mazlíčků, které se zachytí v kobercích a čalounění. Abyste odstranili zdroj zápachu z koberce, jednoduše jej rovnoměrně zasypte tímto práškem a následně jej důkladně vysajte. Pro-bakterie je bezpečná i pro domácí zvířata a je speciálně navržena tak, aby zcela zbavila váš domov zápachu. Enzymatický prášek s náznakem vůně jarního vánku vám zajistí svěží a čistou vůni pomocí technologie dlouhodobě neutralizacní nepříjemné zápachy. Získáte tak rychlé a snadné řešení, když nemáte čas na šamponování vašeho koberce.

» jedinečná aktivace Pro-Bakterií produkujících enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty

» odstraňuje skvrny moči od psů a koček z koberců rychle působícím práškem

» prášek jednoduše pohlcuje vlhkost, aby odstranil zdroj zápachu

» efektivně a natrvalo odstraňuje skvrny a pach moči namísto toho, aby ho jen maskoval

» snadné použití v 3 jednoduchých krocích. Nejsou potřeba žádné ručníky ani hadry.

» vhodné použítí na koberce a čalounění

» bezpečné používání kolem dětí a domácích zvířat, pokud se používají podle pokynů.

Většina čisticích prostředků pro domácnost obsahuje detergenty a fosforečnany, které jen zápach překrývají, skvrny vybělí a ne odstraňují. Navíc tyto produkty se ukazují jako neúspěšné při odstraňování skvrn od domácích zvířat, což způsobuje, že nečistoty zůstávají a pachy se neodstraní.
Enzymatický čistič koberců od Simple Solution se odlišuje tím, že skvrny moči od psů a koček odstraňuje z koberců rychle působícím práškem. Prášek jednoduše pohlcuje vlhkost, aby odstranil zdroj zápachu. Pak můžete nepořádek jednoduše vysát! Správným odstraněním nečistot a pachu zabráníte například další preznačkovávaním téhož místa.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simple Solution
Typ pomůcky čistič, deodorant