Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky - Unikátní pro-bakterie, které produkují čisticí enzym - Vyvinuto speciálně k odstranění nečistot a zápachu jako jsou kočičí moč, výkaly a zvratky - Odstranění zápachu působí preventivně proti dalšímu značkování - Bezpečné používání kolem domácích mazlíčků i dětí při dodržení návodu k použití Vhodné povrchy:  Pelíšky, pohovky, koberce, čalounění, textil Nevhodné povrchy:  Kůže, vlna Funguje na tyto nečistoty:  Moč, výkaly, zvratky, krev,... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro kočky

- Unikátní pro-bakterie, které produkují čisticí enzym

- Vyvinuto speciálně k odstranění nečistot a zápachu jako jsou kočičí moč, výkaly a zvratky

- Odstranění zápachu působí preventivně proti dalšímu značkování

- Bezpečné používání kolem domácích mazlíčků i dětí při dodržení návodu k použití

Vhodné povrchy: 

Pelíšky, pohovky, koberce, čalounění, textil

Nevhodné povrchy: 

Kůže, vlna

Funguje na tyto nečistoty: 

Moč, výkaly, zvratky, krev, struvity, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva.

Většina čisticích prostředků na trhu obsahuje detergenty a fosfáty, které pouze maskují zápach vůněmi nebo odstraňují nečistoty. Po čase se ale špína a zápach vrátí. Simple Solution se liší využíváním pro-bakterií produkujících enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty. Úplné odstranění skvrn a pachu omezuje např. další přeznačkovávání stejného místa.

Návod k použití:

Před použitím odstraňte možnou část nečistoty, protřepejte sprej a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži.

- Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2x větší oblast kvůli možnému rozšíření nečistoty.

- Vyčkejte 10 minut než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.

- Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

Stroje na čištění koberců: Extrémně znečištěná místa ošetřujte jednotlivě. Pro ostatní oblasti přijdejte 120 ml na každé 4 l čistící tekutiny na koberce.

Ošetření textilu před praním: Aplikujte na postiženou oblast a nechte působit 10 minut před praním.

Pro čištění pevných povrchů jako jsou dřevěné podlahy, dlaždice a lino použijte Simple Solution Hardfloor Stain + Odour Remover.

Složení: 

Aniontové povrchově aktivní látky max. 5%, vůně, hexyl cinnamal. Čištěná voda, přírodní nepatogenní bakterie, denaturovaný ethanol.

Varování: Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte prostředky mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Simple Solution