Popis Měkké, vzorované oblouky s 13-ti smyčkami pro 5 aktivních zvířátek Jablíčko se zrcátkem (pro děti) má natahovací stopku Ptáček s chrastícími kuličkami má ohýbací šustící křidélka Veverka s oříškem píská Zpívající ptáček s dřevěným kroužkem a ohýbacími křidélky sovička s načechraným peřím z plastu vesele chrastí. Hrací deka nabízí 17 různých aktivit: ohýbací lístky, odnímatelné zrcátko (pro možnost praní) v kmeni stromu, pískající kytičky, aj. Deka je velmi prostorná. Jednoduchá na... Celý popis

Koupit za 2 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis

Měkké, vzorované oblouky s 13-ti smyčkami pro 5 aktivních zvířátek
Jablíčko se zrcátkem (pro děti) má natahovací stopku
Ptáček s chrastícími kuličkami má ohýbací šustící křidélka
Veverka s oříškem píská
Zpívající ptáček s dřevěným kroužkem a ohýbacími křidélky
sovička s načechraným peřím z plastu vesele chrastí.
Hrací deka nabízí 17 různých aktivit: ohýbací lístky, odnímatelné zrcátko (pro možnost praní) v kmeni stromu, pískající kytičky, aj.
Deka je velmi prostorná.
Jednoduchá na složení.
Součástí deky je i polštářek.
Čištění a údržba (viz prací symboly): Před praním vyjměte z deky zrcátko. Perte ve studené vodě na mírný program, nebělte, nechte uschnout na vzduchu.
Polštářek a plyšové hračky: čistěte vlhkých hadříkem/nebo houbičkou. Lze je prát v pračce ve studené vodě, na mírný program. Nebělit. Nechat uschnout na vzduchu.
Zpívající ptáček: čistěte pouze po povrchu vlhkým hadříkem/nebo houbičkou. Neponořujte do vody.
Jednoduché skládání: Položte deku na rovný povrch potiskem nahoru. Plastové spony - na každém konci oblouku - provlečte dírou v jednom každém rohu deky a zacvakněte je do odpovídajících plastových dílů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skip Hop
Zvukové ano
Barva zelené
Určení pro kluky a holky
Druh deky