Nepromokavý žďárák Special Forces Bivvi Bag od známé britské společnosti Snugpak (v tomto případě ve standardní délce) je jednou ze základních položek vybavení nejen pro vysokohorskou turistiku. Pomůže vám minimalizovat tepelné ztráty a ochrání vás před vlhkem při spaní venku. Ideální pro survival i bushcraft Žďárák Snugpak Special Forces Bivvi Bag je ideálním kouskem výbavy pro survivalové i bushcraftingové aktivity. Díky zipu na přední straně, který zabírá polovinu délky žďáráku, se budete snadno... Celý popis

Koupit za 2 759 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nepromokavý žďárák Special Forces Bivvi Bag od známé britské společnosti Snugpak (v tomto případě ve standardní délce) je jednou ze základních položek vybavení nejen pro vysokohorskou turistiku. Pomůže vám minimalizovat tepelné ztráty a ochrání vás před vlhkem při spaní venku.
Ideální pro survival i bushcraft
Žďárák Snugpak Special Forces Bivvi Bag je ideálním kouskem výbavy pro survivalové i bushcraftingové aktivity. Díky zipu na přední straně, který zabírá polovinu délky žďáráku, se budete snadno dostávat ven ve chvílích, kdy půjde o každou vteřinu. A navíc díky tomu, že je žďárák lehký a skladný, můžete si ho s sebou přibalit do batohu a na jeho hmotnosti to téměř nepoznáte.
Pro bivakování v různých prostředích
Název tohoto vaku, Bivvi, pochází z francouzského bivouac, což znamená něco jako „dočasné tábořiště“. SF Bivvi Bag tak můžete jednoduše použít pro nouzové přespání, v letních měsících dokonce samostatně, celoročně pak v kombinaci se spacákem s odpovídajícím teplotním limitem. V případě nouze vám žďárák může pomoci přečkat ne právě ideální noci.
Dostatečný odvod vlhkosti
Patentovaná tkanina Paratex Dry, z níž je Bivvi Bag vyrobený, je prodyšná a snadno přenáší přebytečnou kondenzovanou vlhkost z vnitřního mikroklimatu směrem ven. Díky tomu budete moci celou noc zůstat v teple, suchu a pohodlí. Díky žďáráku můžete být připraveni na špatné počasí a současně budete mít ochranný obal na váš spacák, kterému méně častým praním prodloužíte životnost.
Udržuje tělesnou teplotu
Žďárák Snugpak Special Forces Bivvi Bag je extra vrstvou ochrany, která vám v noci venku pomůže udržet vaši tělesnou teplotu a zabránit tak podchlazení. Snugpak SF Bivvi Bag můžete používat samostatně či v kombinaci se čtyřsezónními spacáky jiných značek nebo také se systémem Snugpak Adventure Race Sleeping System.

Upozornění na závěr: Přestože jsou žďáráky Bivvi Bag prodyšné, neproniká přes ně dostatek vzduchu pro dýchání. Proto se do žďáráku Bivvi Bag v rámci prevence udušení nikdy neuzavírejte úplně, ale minimálně nos a ústa vždy ponechejte venku na čerstvém vzduchu!
Benefity, o kterých musíte vědět:

- žďárák pro nouzové přespání v přírodě
- pro použití samostatně (léto) nebo v kombinaci se spacákem (celoročně)
- pro survivalové i bushcraftingové aktivity
- pro bivakování v různých prostředích
- zip chráněný proti zaseknutí do poloviny délky žďáráku
- lehký a kompaktní
- prodyšný – odvádí vlhkost od těla na povrch
- vyrobeno z technické tkaniny Paratex Dry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Snugpak
Hmotnost 340 g