Panel 30mm tloušťky = svorka 30mm = šroub 30mm (PV-10 M8x30)  Panel 35mm tloušťky = svorka 35mm = šroub 35mm (PV-10 M8x35)   Boční svorka nebo boční přítlak je důležitým montážním prvkem pro fotovoltaické instalace a slouží k upevnění solárního panelu na hliníkový konstrukční profil. Používá se k montáži fotovoltaických panelů na ploché i šikmé střechy. Použijte boční svorky pro okrajové panely umístěné v řadě na střeše budovy. Mezi panely použijte středové svorky. Nejdůležitějším technologickým... Celý popis

Koupit za 12 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Panel 30mm tloušťky = svorka 30mm = šroub 30mm (PV-10 M8x30) 
Panel 35mm tloušťky = svorka 35mm = šroub 35mm (PV-10 M8x35)
 
Boční svorka nebo boční přítlak je důležitým montážním prvkem pro fotovoltaické instalace a slouží k upevnění solárního panelu na hliníkový konstrukční profil. Používá se k montáži fotovoltaických panelů na ploché i šikmé střechy.
Použijte boční svorky pro okrajové panely umístěné v řadě na střeše budovy. Mezi panely použijte středové svorky.
Nejdůležitějším technologickým parametrem svorky je její pracovní výška, která se musí shodovat s výškou montovaného fotovoltaického panelu. Svorka 30mm má pracovní výšku vhodnou pro desku o tloušťce 30 mm, svorka 35mm pro desku o tloušťce 35 mm atd.
Z estetických důvodů jsou tyto svorky k dispozici také v černém eloxovaném provedení. Eloxování také zvyšuje životnost prvku tím, že zvyšuje jeho odolnost vůči okolním podmínkám.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Solar AL