Středová svorka je montážní prvek pro fotovoltaické instalace a slouží k upevnění solárního panelu na hliníkový konstrukční profil. Používá se k instalaci fotovoltaických panelů na ploché i šikmé střechy. Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku 6060, díky čemuž se vyznačuje vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Vysoká kvalita zpracování zajišťuje trvanlivé upevnění konstrukce fotovoltaických panelů. Z estetických důvodů jsou nabízené svorky k dispozici také v černém eloxovaném provedení. Eloxování... Celý popis

Koupit za 12 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Středová svorka je montážní prvek pro fotovoltaické instalace a slouží k upevnění solárního panelu na hliníkový konstrukční profil. Používá se k instalaci fotovoltaických panelů na ploché i šikmé střechy.
Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku 6060, díky čemuž se vyznačuje vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Vysoká kvalita zpracování zajišťuje trvanlivé upevnění konstrukce fotovoltaických panelů.
Z estetických důvodů jsou nabízené svorky k dispozici také v černém eloxovaném provedení. Eloxování také zvyšuje životnost prvku tím, že zvyšuje jeho odolnost vůči okolním podmínkám.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Solar AL