Uzemňovací podložka / kontaktní deska je uzemňovací prvek a součást fotovoltaické instalace pro vyrovnání elektrického potenciálu. Uzemňovací podložka - kontaktní deska je montážní prvek fotovoltaické instalace, který slouží k vyrovnání potenciálů fotovoltaických rámů, konstrukcí a modulů. Kontaktní deska zajišťuje galvanickou spojitost spojů rámů solárních zařízení. Úkolem ostrých výstupků je prorazit tenkou eloxovanou hliníkovou vrstvu pokrývající rámy solárních panelů. Tato vrstva je izolant... Celý popis

Koupit za 8 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Uzemňovací podložka / kontaktní deska je uzemňovací prvek a součást fotovoltaické instalace pro vyrovnání elektrického potenciálu.
Uzemňovací podložka - kontaktní deska je montážní prvek fotovoltaické instalace, který slouží k vyrovnání potenciálů fotovoltaických rámů, konstrukcí a modulů. Kontaktní deska zajišťuje galvanickou spojitost spojů rámů solárních zařízení.
Úkolem ostrých výstupků je prorazit tenkou eloxovanou hliníkovou vrstvu pokrývající rámy solárních panelů. Tato vrstva je izolant a nevede elektrické náboje. Výstupky zajišťují pevné a odolné elektrické spojení, protože zasahují do hliníkové vrstvy těsně za eloxovanou vrstvou.
Kontaktní deska je vyrobena z nerezové oceli, která zaručuje odolnost proti korozi a nepřetržitý provoz po mnoho let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Solar AL