SONETT Intenzivní čistič, Pomerančový, 500 ml K čištění všech voděodolných povrchů. Odstraňuje odolné mastné a olejové skvrny v kuchyni, koupelně, na toaletě, v dílně. Skvěle voní díky obsahu bio pomerančového oleje. - Vysoce koncentrovaný čistič s bio pomerančovým olejem - Výkonný čistič pro kuchyň, domácnost a dílnu - Odstraňuje odolné nečistoty a mastné zbytky. - 100% biologicky odbouratelné - Výrobek je certifikován NCP - Nature Care Product a certifikátem udržitelnosti CSE. - Veganský... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SONETT Intenzivní čistič, Pomerančový, 500 ml

K čištění všech voděodolných povrchů. Odstraňuje odolné mastné a olejové skvrny v kuchyni, koupelně, na toaletě, v dílně. Skvěle voní díky obsahu bio pomerančového oleje.

- Vysoce koncentrovaný čistič s bio pomerančovým olejem

- Výkonný čistič pro kuchyň, domácnost a dílnu

- Odstraňuje odolné nečistoty a mastné zbytky.

- 100% biologicky odbouratelné

- Výrobek je certifikován NCP - Nature Care Product a certifikátem udržitelnosti CSE.

- Veganský výrobek zapsaný na seznamu Vegan Society.

Použití:

Jako odstraňovač mastnoty: na digestoře, sporáky, trouby, skla krbů a kovové povrchy v dílně znečištěné sazemi v závislosti na stupni znečištění použijte přípravek neředěný nebo zředěný vodou v poměru 1:10

Jako čistič na podlahy a okna: 5 ml na 10 litrů vody

Pro přesné odměření přípravku je na víčku umístěna odměrka s ryskou po 5 ml.

Složení:

Aqua, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside), Sodium C12–C14 Fatty Alcohol Sulfate (Sodium Lauryl Sulfate), Alcohol, Limonene, Sodium Citrate, Parfum*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*

* z certifikovaného ekologického pěstování

Technické údaje:

- Hustota: (20°C) cca. 1,02 g/cm³

- Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H₂O) cca. 7,5-8,5

Upozornění:

Obsahuje D-Limonen z esenciálních olejů ze sladkého pomeranče a pomerančové kůry: může způsobit alergickou kožní reakci.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!

Používejte ochranné rukavice. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. V případě podráždění kůže nebo vyrážky: Vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud je nutná lékařská pomoc, ukažte obal nebo štítek.

Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte

Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.

Nádoby a případnou přebytečnou kapalinu zlikvidujte v souladu s místními předpisy.

Pokud je to možné, skladujte při teplotě 10-25 °C. Krátkodobé poklesy / skoky teploty pod nebo nad doporučený teplotní rozsah jsou možné, aniž by došlo k poškození výrobku.

O značce Sonett:

Sonett je již od roku 1977 pionýrem na poli ekodrogerie, tedy drogerie, která je šetrná k životnímu prostředí i k lidskému organismu. Sonett vyrábí prací prášky, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a další účinné výrobky pro čistou domácnost. Ve výrobcích najdete ve stále větší míře suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství, jako např. olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo éterické oleje. Produkty Sonett jsou tedy 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Řada Sensitive byla vyvinuta speciálně pro citlivější pokožku alergiků nebo dětí.

Produkty SONETT neobsahují:

- Syntetické vůně

- Syntetická barviva

- Syntetické konzervanty

- Suroviny z geneticky modifikovaných plodin

- Enzymy

- Fosfáty

- Optické zjasňovače

- Zvířecí tuk ani jiné části zvířat (výjimkou je hovězí žluč v SONETT mýdle na skvrny, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu)
Zobrazit více

Parametry

Objem 0.5 l
Značka Sonett
Výrobce Sonett